Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilini Görmek

Rüyada Sevgilini Görmek Ne Demek?

Rüyamda sanki bir yere gezmeye gitmişiz, yanımda sevgilim birde eski sevgilimin çok yakın bir arkadaşı var fakat okulca gidilen bir gezi gibi bir şey. Çok ilginçtir gittiğimiz yerde eski sevgiliminde orada olduğunu hissediyorum. Eski sevgilimi rüyada hiç görmedim fakat orada olduğunu biliyordum, sanki kokusunu duyuyordum, her an bir yerden çıkacak bana sarılacak gibi hissediyordum.

Daha sonra yeni sevgilimin çok yakın arkadaşı bir taşın üstüne oturmuş cips yiyor ve elindeki cipslerden yanındaki bir kediye de veriyordu. Durdum onları seyrettim, çocuk onları seyrettiğimi görünce “Derya gel, yanıma otur, kedi sevelim” falan yaptı ama biz bu çocukla anlaşamayız pek birbirimizi sevmeyiz normalde. Bende buna karşın gittim yanlarına oturdum, elindeki cipsten bir avuç alıp kediye verdim. Rüyamda böyle oldu, daha sonra bana “küs müyüz? ne oldu hiç gelmiyorsun yanıma, neden benden uzak duruyorsun? halbuki ben sana neler hissediyorum, bunları hiç bilmiyorsun, senden çok hoşlanıyorum” gibi şeyler dedi. Ben cevap vermedim, tam o sırada birden bire eski sevgilim ortaya çıktı “ooo, keyfiniz yerinde, bayağı eğleniyorsunuz” dedi. Ben “ne eğlenmesi, beni bırakıp giderken beni hiç düşünmedin, beni acılara boğdun, şimdi neden ortaya çıkıyorsun” dedim, daha sonra uyandım, bu ne demek oluyor ?

Rüyada Sevgilini Görmek Yorumu

Derya merhaba, yaşını ve hakkında diğer bilgileri vermemişsin ama eski sevgili, yeni sevgili, sana asılan yeni sevgilinin arkadaşı gibi olaylardan yaşının 15 ile 18 arasında olduğunu düşünüyorum. Bu rüyada bir anlam olduğunu düşünmüyorum, olsa olsa “aklını başına al, kendini okuluna ver, adam ol, yoksa başın belaya girer” mesajı olabilir. Her şeye rağmen önemli unsurların anlamını yazıyorum.

Rüyada gezmeye gitmek gerçek yaşamda tahmin edilemeyen bazı durumların kişinin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine engel olabileceğini veya gecikmeye yol açabileceğini göz önünden uzak tutmamak gerektiğini işaret eder.

Rüyada sevgiliyi görmek rüya tabiri oldukça olumlu anlam taşır ve rüyayı gören kişinin kendini olduğu gibi kabul ettiğini yani kendisi ile barışık olduğunu, kendisiyle küs olmadığını belirtir. Rüyada sevgili kişinin kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insan olduğunu gösterir.

Rüyada cips görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında sosyal ilişkileri hakkında bilgi verir ve diğer unsurlar ile bir arada değerlendirilir. Senin rüyanda cips ile kedi besliyorsun ki bu durum büyük ihtimalle gerçek hayatta daha tutumlu olmak gerektiğine işarettir.

Rüyada eski sevgili bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zaman pişmanlık işareti olup genellikle bu pişmanlığın fayda etmediğine yorulur. Rüyada eski sevgiliyi görmek onunla karşılaşmak, konuşmak en sık görülen rüyalardan biridir. Bu rüyalar bazen yeni bir ilişkiye başlandığında yeniden ortaya çıkabilir ve bunun sebebi onunla olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir