Rüyada Sevgilinin Ağladığını Görmek

Rüyada sevgilinin ağlaması neye delalettir?

Rüyada sevgilinin ağladığını görmekRüyamda sevgilimin benimle görüşmek istemediği bir gün onu dışarıda başka bir tanıdık erkeğe sarılmış olarak gördüm. Sonra sevgilimle o erkek gidip bir yere oturdular. Ben de yanlarına gittim, sevgilimi aldım ve onunla konuşmaya başladık. Konuşmak için yakınlardaki bir okulun bahçesine gittik. Okul bahçesinde duran 3 topun benim olduğunu görüp üçünü de elime aldım. Tam sevgilimle konuşacakken toplardan biri yere düşüyor onu alıp geliyordum. İkincisinde yine aynı şey oldu ve sevgilim yine o çocuğun yanına gitmiş. Bana doğru üzgün üzgün gelirken başka bir kız arkadaşını görüyor omzuna dayanıp ağlamaya başlıyor. Sonra uyanıyorum.

Bana bunu tabir edebilir misiniz? Açıkçası gerçekte sevgilimle aram biraz bozuldu. Sonra bu rüyayı gördüm. Berke, 19, Bekar, Erkek, Öğrenci, endişeli.

Rüyada sevgilinin ağladığını görmek tabiri

Berke merhaba, aslında rüyada sevgiliyi görmek iyidir ve rüyayı gören kişinin kendisiyle barışık, mutlu olmayı bilen biri olduğunu gösterir. Ancak sevgiliyi başkasıyla görmek rüya sevgiliniz hakkında şüpheleriniz olduğunu temsil eder. Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür. Bu tür rüyalar tekrarlarsa ruh halinizi bozabilir ve güvensizlik duygusunu aşmak için sevgiliniz ile sevgi ve dürüstlükle bunları konuşmanız faydalı olabilir. Rüyadaki diğer unsurlara bakmak gerekirse; onunla konuşmak için bir okulun bahçesine gitmeniz aslında gerçek hayatta eğitim sürecini tamamlamadığını, daha öğreneceğin çok şey olduğunu gösterir.

Rüyada bir futbol topu görmek tamlık ve bütünlük simgeler. Bu rüya aynı zamanda içindeki iç çocuk duygularını daha fazla dinlemek gerektiğini ifade eder. Ayrıca cesaret ve gücünü göstermek anlamı olabilir.

Rüyada sevgilinin ağladığını görmek rüyaya gören insanın reel hayatında duygusal dengeyi yeniden sağlamak için gecikmeden bir şeyler yapması gerektiğini temsil eder. Başka birisinin rüyada ağlaması sanki size bir ders verme, hatırlatma yapma görevi yapar ve dengeni kuramazsan sende ağlarsın manası taşımaktadır. Rüyada başkasının ağladığını görmek,  ağladığını gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile de alakalıdır ve aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu kişi yaşamınızı etkileyen biri ise onun etkilerini araştırmak gerekebilir.

“Rüyada Sevgilinin Ağladığını Görmek” hakkında 5 yorum

 1. Merhabalar, dün gece öyle bir rüya gördüm ki sıçrayarak uyandım. Bir odadayız sanırım evde ben varım bir de sevdiğim kız ama ev ve odadan pek emin değilim. Ben ona bir şeyler diyorum, onu aşağılar gibi işte “seninle mi uğraşicam” “git başımdan hadi!” vs. bir anda dizlerinin üstüne çöktü ağlamaya başladı, bende onun ağladığını duyar duymaz hemen yanına eğilip ağlamaya başladım. Ben ağlama deyip ona sarıldıkça kendini parçalıyor sesiyle her yeri inletiyor. Çok teşekkür ederim,gerçekten çok merak ediyorum. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

  1. Kadir selam, Rüyada birini aşağıladığını görmek gerçek yaşamınızda çok sivri dilli olduğunuzu, konuşmanızı kontrol etmekte sorunlar yaşadığınızı ve bu huyunuz yüzünden çevrenizin nefretini kazandığınızı simgeler. Ancak rüyanın sonu sizin bu huyunuzu terk ederek huzura kavuşacağınızı anlatmaktadır.

 2. Rüyamda sevdiğim podyuma çıkıyordu. Sonra birden ağlamaya başlıyor dizlerinin üstüne çöküyor. başka bi kız yapılmaması gereken bi hareket yaptığı için ağladığı anlaşılıyor. O ağlayınca ben de ağlamak istiyorum gözlerim doluyor. ortam bir anda futbol sahasına dönüşüyor.
  18 Bekar öğrenci

 3. Merhaba, ben sevgilimin benimle ilgili gördüğü bi rüyayı sormak istiyorum.Sevgilim rüyasında beni kanser olarak görmüş ağlıyormuşuz ve saçımı o kesmiş sonra sarılıp ağlamışız. Bunun anlamı ne ?

  2.side sevgilimin annesinin benimle ilgili gördüğü bir rüya.
  sevgilim annesiyle benim evime gelmiş ailemle tanışmak için. Annem sevgilimin annesine evi geziriyormuş sonra bi kapının önune gelmiş evin içinde kapı kilitliymiş . Sevgilimin annesi benim anneme sormuş bu kapı neden kilitli diye annemde demişki bu odada çok kötü olaylar oldu o yüzden kilitledik biz bile girmiyoruz uzun zamandır.
  Bu rüyaların anlamı ne açıklarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim .

 4. Arkadaşımla bi restoranttayız yemek yemek için oraya gitmişiz ama heryerde fareler var ve bız bunu yadırgamıyoduk ve sanırım o fareleri yiyorduk bunun anlamı ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir