Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Aldatması

Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek Ne demek?

Ben Serap, özel bir şirkette satış elemanı olarak çalışıyorum, 26 yaşındayım. Rüyamda sevgilimi ve şu an çok fazla vakit geçirdiği en yakın arkadaşlarını gördüm (kızlı erkekli bir grubu var). Hatta bir de sevgilimden mesaj aldım ama mesajında hafta sonu bir iş için toplanacaklarını, bu yüzden bana gelemeyeceğini yazmıştı.

Rüyamda sevgilimin kendine yeni bir kız arkadaş bulduğunu gördüm ve bu kız acayip derecede bana benziyordu. İçimden “ben varken neden benim benzerimi bulmuş bu adam, benim neyimi beğenmiyor” diyordum. Meğer iş toplantısı dediği buymuş, kızlı erkekli denize gitmişler çılgınca eğleniyorlardı. Tüm bunların anlamı nedir acaba?

Rüyada Sevgilinin Aldatması Nasıl Yorumlanır?

Serap merhaba. Rüyada sevdiği kişiyi görmesi aslında çok iyidir ve rüyayı göreninin kendisini olduğu gibi kabul ettiğini, kendisi ile küs olmadığını gösterir. Sevgiliyi görmek aynı zamanda kişinin kendi halinde, kendi kişiliği ile mutlu olduğunu, tatmin olabilen birisi olduğunu belirtir ve kendine değer verdiğini, sahip olduğu değerlerin farkında olduğunu ifade eder.

Rüyada sevgiliden mesaj aldığını görmek kişinin sevgilisi ile ilişkisi hakkında veya rüya sahibinin genel anlamda yapacağı yapacağı bir değişikliğe işaret ederken sevgiliden mesaj almak aynı zamanda geldiğini kişinin hedeflerine ulaşması için sabırlı olmak ve bir süre daha fazla gayret gösterip sonucu beklemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyanın sonunda ise sevgilinin seni aldattığını görüyorsun ki seni aldattığı kızın sana çok benzemesi ilginç. Bana göre bu benzerlik büyük ihtimalle sevgilinin senden bazı şeyleri değiştirmeni (yani seni istiyor ama belki bir davranışını ya da düşünce tarzını değiştirmeni istemek gibi) beklediğini ifade edebilir. Rüyada sevgilisi tarafından aldatılmak genel anlamda rüyayı gören kişinin  reel hayatta bir konu hakkında kendisini veya bir başkasını suçlamaya eğilimli olduğunu gösterir. Bu tür bir rüya görüldüğünde bazı mesajlar çıkarmaya çalışmamak, ilişkiyi sorgulamamak gereklidir, çünkü bu rüyaların sadakatsizlik ile ilgisi yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir