Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sevgilinin Ateş Ettiğini Görmek

Rüyada sevgilinin ateş etmesi neye çıkar?

Merhaba, ben rüyamda sevgilim tarafından öldürülmek isteniyordum fakat nedenini bilmiyorum. Binada sevgilimle bir kovalamaca oluyor fakat yakalayamıyor. Binanın dışarısında görüyorum ve elinde silahla bana ateş etmeye çalışıyor, bende yere yatmış üzerime koltuğu ters çevirmiş vaziyette korunuyorum.

Sonra aniden dönercide buluyorum kendimi, sevgilimde yanıma gelip özür dileyip saat hediye ediyor bana. Saat gümüş, parlak güzeldi, beğenmiştim fakat 3 te durmuş, bende saati düzeltip 6’ya kuruyorum. Şimdiden teşekkürler. Gönderen Serkan. Rüyanın unsurları: sevgiliyi, öldürülmek, kovalamaca, elinde silah, ateş etmek, korunmak, dönerci, özür dilenmek, hediye saat, durmuş saat.

Rüyada sevgilinin ateş ettiğini görmek yorumu

Serkan Merhaba,

Ruyada sevgiliyi görmek , sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığını belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenir, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, işte bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir. Sevgilinizin sizi öldürmek istemesi, silah ile ateş etmesi ise onun aranızdaki kimi meseleleri çok acele çözmek arzusunu göstermektedir.

Özür dilenmek, birinin sizden özür dilediği görmek, uyanık hayatta kimi durumlardan rahatsız olduğunuzu ve bu durumun sizi fiziksel ya da duygusal yönden güvensizlik duygularına soktuğunu belkide bu durum nedeniyle zarar uğradığınızı ifade ederken, bunlara sebep olan kişilerden hiç olmazsa bir özür beklediğinizi simgeler.

Rüyada saat görmek zamanın önemli olduğu kimi durumlarla karşılaşacağınızı gösterir. Kafanız kimi şeyleri yetiştirme korkusu nedeniyle meşgul olabilir. Hareketlerinizi ve işlerinizi hızlandırmanız gerektiğini işaret eder. Durmuş saat, bozuk saat, arızalı saat, çalışmayan saat görmek ölüme veya önemli bir hastalığa işaret ederken, sizin onu yeniden çalıştırmanız bu durumun atlatıldığını göstermektedir. ( Not : burada anılan ölüm mutlaka ahirete göç etme anlamında değil, bir şeyin bitişi, son erişi de olabilir )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir