Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Bıçaklandığını Görmek

Rüyada sevgilinin bıçaklandığını görmek nedir?

Mesajınız rüyamda eski sevgilimin bıçaklandığını gördüm yorumunu yaparsanız sevinirim. Ben 19 yaşında bekar öğrenci kızım, şu anda bir ilişkim yok, teşekkür ederim. 1 Nisan 2010, 19:30

Rüyada sevgilinin bıçaklandığını görmek yorumu

Ayça merhaba, gördüğünüz rüya hakkında lütfen eski sevgiliyi görmek rüya analizi sayfasını inceleyin. Eski sevgilinin görülmesi genel olarak; bazı pişmanlıklar yaşandığına, vicdan azabı çekildiğine ya da kişinin bir iç muhasebe içinde olduğuna yorulur.

Rüyada onun bıçaklanması ise aslında sizin şu anda bir ihanet korkusu yaşadığınızı veya yaşamınızda bir güven sorunu içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Çünkü rüyada birinin bıçaklandığını görmek bulunduğunuz ortamda fazlasıyla öfke duygularının hakim olduğunu ve bu olumsuz duygu yoğunluğundan negatif etkilenmemek için bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder. Bazı durumlarda o ortamdan uzaklaşmak en iyi çözüm olmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgilinin Bıçaklandığını Görmek” için 3 yanıt

Ecem merhaba, rüyanız sayfada yer alan esas rüya ile aynıdır ve aynı anlama gelmektedir. Gördüğünüz rüya eski sevgiliniz hakkında ihanet korkusu yaşadığınızı veya yaşamınızda bir güven sorunu içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Sevgilim rüyasında erkek kardeşi tarafından bıçaklandığımı görmüş. Bunun anlamı nedir acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir