Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Doğum Gününü Görmek

Rüyada sevgilinin doğum gününü görmek nedir?

Merhaba, rüyamda sevgilime doğum günü yaptığımı gördüm. Elimde pastayla “iyi ki doğdun” diyerek yanına gidiyordum. Arkadaşlarımızda vardı.

Rüyada sevgilinin doğum gününü görmek yorumu

Sema merhaba, gördüğün rüyanın ana teması sevgilini görmek ikinci ve daha öneli unsuru ise ona doğum günü kutlaması yapmış olmandır.

Rüyada sevgiliyi görmek sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. Bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüya doğum günü kutlaması yapmak yoksulluğun bitmesine ve eski kötü anıların unutulmasına, uzun süren sıkıntı veya yalnızlık duygusunun son bulmasına alamettir. Rüyada doğum günü görülmesi iç dünyanızda kim olduğunuzu keşfettiğinizi ifade eder, bakınız rüyada doğum günü görmek sayfası.

“Rüyada Sevgilinin Doğum Gününü Görmek” için 8 yanıt

Doğum günü kutlaması
Rüyamda sevdığım çocukla bir cafeye gidiyorduk ve orada doğum gununu kutluyorduk yanımda da cok yakın bır kız arkadasım vardı.

Merhaba , rüyamda eski sevgilimi gördüm ayrılalı 4 yıl kadar oldu, uyandığımda ise takvime baktım onun doğum günü olduğunu fark ettim. Sizce bu neye işaret eder? (üstelik ona karşı bir şey de hissetmiyorum ) ilginiz için teşekkür ederim.

Merhaba ben cansu, sevgilimden ayrılalı 5-6 ay oldu aylardır görmüyordum, geçen gün yüz yüze geldik baya baktı bana, sanki ben neyi kaybettim der gibi, benim 3 gün sonra doğum günü ve rüyamda eski sevgilim doğum günümü kutluyordu bu ne demek acaba?

Bi kızla tanıştırmışlardı beni evlendirmek için rüyamda kendisiyle otururken aynı tarihte doğduğumuzu fark ettik…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir