Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevdiğinin Doğum Gününü Görmek

Rüyada sevgilinin doğum gününü görmek ne demek?

Sevgilimin doğum günüymüş, 25 temmuz ama normalde değil, bende bilmiyorum ve o bana söylüyor “bugün doğum günüm” diye, sonra evine gidiyor ve bende ona pasta ayarlayıp, sürpriz yapmayı düşünüyorum. Arkadaşımla onlara giderken bir düğüne giriyoruz ama bir türlü gidemiyoruz onlara, pasta falan görmedim sadece almayı düşünüyorum. bir de aynı zamanda onun çalıştığı yeri gördüm onu çalışırken yani.

Kimden: merve
Cinsiyetiniz: kadın
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: Doğum günü, araba, sürpriz, düğün, gece

Rüyada sevdiğinin doğum gününü görmek tabiri

Rüyada doğum günü görmek İç dünyanızda kim olduğunuzu keşfettiğinizi ifade eder. Rüyada düğün görmek Güçlü sevgi bağları, İnanç, Korku, Evlilik, İlişki anlamlarını simgeler.

“Rüyada Sevdiğinin Doğum Gününü Görmek” için 4 yanıt

Hocam benim gerçek hayatta sevdiğim bir adam var, evli ve bir kızı ile bir oğlu var, onunla birlikteliğim var. Bugün rüyamda onu gördüm, annem ve ben onların evindeyiz, onun doğum günüymüş. Karısı da var ve oldukça pasaklı, evleri çok pis görünüyor, etraf çok pis. Sonra ben onun oğlunu kucağıma almışım ve seviyorum, sonra sevdiğim adamda orada oluyor ve kendi halinde duruyor, benim karısıyla aynı ortamda olmam onu rahatsız etmiyor, kendi kendine gülüyor, karısıyla da bir muhabbetiz tabi o bilmiyor durumu, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sevgilinin doğum gününü kutlamak
Merhaba 23 yaşım var, bekarim ve çalışmıyorım, ruyamda sevdigim kızın dogum gunu oldugunu gordum, telefonla kutladım ve cok sevındı ama sevdigim kız normal hayatta evlilıkten korkuyor ve ruyada da yine korkuyordu.

Eltun selam, görüdğün rüya gerçek hayatta kendini daha iyi tanımaya başladığını ve bundan sonra daha isabetli kararlar vereceğini, daha mutlu olacağını ifade etmektedir.

Rüyamda okulumuzun bahçesinde birisi doğum günü kutluyordu. Doğum gününü kutlayıp, çöpleri atmalarına yardımcı oluyordum. Sonra annesinin yanına gidiyordum annesi bana X (erkek arkadaşım) kişisini istediğin gibi yaptım diyordu bende gülümsüyordum ama gerçek hayatta görüşmemizi istemiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir