Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini görmek ne anlama gelir?

Yaklaşık 2 gündür sevgilimin eski sevgilisini rüyamda görüyorum. Oldukça rahatsızım bu durumdan. Bu rüyayı gördükçe sevgilime karşı içimde nefret duygusuna kapılıyorum, sanki onu hala unutamamış gibi bir his oluşuyor içimde. İlişkimiz tam bir yıl oldu fakat çıkmamızın 5.ayında eski sevgilisinin yüzüğünü cüzdanında buldum, ağladı sızladı barışmadım. Evime geldi her türlü şeyi yaptı sevdiğimden dolayı son bir şans verdim. Ama gel görün ki bu yüzük olayı aklımdan çıkmıyor ! ne yapmam gerek çıldırmamak elde değil.

Ne olur rüyada sevgilinin eski sevgilisini görmek neye çıkar? açıklayın.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini görmek neye yorulur?

Sevgi merhaba, rüyaların verdiği mesaja elbette dikkat etmek, onu anlamak faydalıdır ancak rüyalara kapılıp, kendi hayatını zindan etmekte gereksizdir. Sakin kafa ile oturup, olayları analiz etmeli, bu durumun sizi rahatsız ettiğini sevgiliniz ile açık açık ve dürüstçe konuşmalısınız.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini görmek rüyayı gören kişinin bir konuda heyecanlı olduğuna delalet ederken bu rüya aynı zamanda kişinin büyük bir sabırsızlıkla yapmak veya kavuşmak istediği bir şey olduğuna rivayet eder. Bu durum genellikle sevdiği kişiyle daha yakın olmak, sevgiliyle bir tatile çıkmak ya da onunla bir arkadaş davetine katılıp hoş vakit geçirmek gibi bir istek olabilir. Rüyada sevgilini eski sevgilisiyle kavga etmek veya tartışmak ise kişinin parasal konularda bir sıkıntı yaşadığına veya yaşayacağına delalet eder. Bu rüyayla alakalı olarak için rüyada sevgiliyi görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Görmek” için 12 yanıt

Rüyada sevdiğinin eski sevgilisini görmek
Merhaba, Rüyamda sevgilimi gördüm. eski bir evdeyiz. sevgilimin eski sevgilisi geliyormuş. sevgilime diyorum sakın konuşmuycaksın. üzerimdeki kıyafetler çok paspalmış. Ama sevgilim bana inat onunla konuşup yürüyor ben ikisini görüyorum. sevgilimin eski sevgilisiyle kavga ediyorum ama birtürlü gücüm yetmiyor ona. Bir kapıdan çıkıyorum. ikisini görüyorum sevgilim yarı çıplak ama sevgilimin eski sevgilisi çırılçıplak. sevgilim onu kucağına almış. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarını bekliyorum.
cinsiyetim : bayan
medeni durumum : bekar
ruh halim ayrılmayı falan düşünüyorum rüyamda.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma işaret eder
Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir. Rüyada sevgilinizle, aranızda tartışma çıkarak ayrıldığını görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.

Rüyamda eski sevgilimi en yakın erkek arkadaşıyla birlikte gördüm. bizim evdeyiz annemler diğer odada bizim yanımızda bir kaç kişi daha var. eski sevgilim benimle konuşmaya başladı. baya konuştuk. daha sonra eski sevgilimin en yakın arkadaşı onun üstünü örttü. ama camların birisi kırıldı oraya yastık koydu. ben oraya bakarken herkes birden kayboldu. Cinsiyetim: bayan (eski sevgilime 3 yıldır aşığım)

Rüyamda ben ara ara sevgilimin eski sevgilisini rüyamda görüyorum sanirim bilincalti. Rüyamda sevgilim pazar isi oldugunu söyleyip benimle bulusamiyordu. Biraz vakit gecince kendisini aradim, telefona bir kiz cikti “o suanda musait degil bana söyleyin” dedi. Bende şaşırdım “siz baristiniz mi” dedim. Cevabini alamadan uyandim.
23, Kadın, Bekar, Çalışıyor, ruh halim :4 yillik bir iliskim vardi aramiza bi ayrilik girdi o esnada inadima baskasiyla cikti. Beni unutamadigi icin o kizdan ayrildi yalvar yakar bana geri döndü bende seviyordum affettim ve suan cok mutluyuz.

Sevgilimin iş yerine gidiyorum 2 katlı bir bina. Kapıdan içeri girdim ve yeğeni “az bekle yenge” dedi “Tamam” dedim bekledim ama yukarıdan yüksek sesle sevgilimin sesi geliyordu. Ne söylediğini duymadım. “Ne oluyor yukarıda, onun yanına çıkıyorum” dedim ama yeğeni durdurdu beni. Bekle az dedi. 5 dakika sonra sevgilim ve eski sevgilisi yukarıdan indiler. Ne oluyo be burada dedim. Sonra anlatırım dedi sevgilim. Arabaya binip gittiler. Sonra bir otel odasında gördüm kendimi. Sevgilim yanımdaydı ama her 3 dakikada bir odadan çıkıp geri geliyordu. Son geldiğinde çok sinirliydi. Bende sakinleştirmek için öptüm sarıldım. Kapı tıklandı, sevgilim kilidi açtı içeri eski sevgilisi girdi. Pes dedi kız. Sonra o kızla baya tartıştım ağlaya ağlaya. Dolabı açtım kıyafetlerimi valize dizerken bağırdım bunu bana nasıl yaparsın yine mi kandırdın beni sevmiyorsun hiç bu kız evli değil mi? diye. Sevgilim yüzümü ellerinin arasına alıp uzun uzun baktı ve dedi ki böyle olduğunu bilmen gerekiyordu benim bu kızı sevdiğimi bilmiyor musun dedi. Ellerini yüzümden çektim. Ama o evli dedim. Sonra kız ablana şikayet edicem seni dedi. Hıçkıra hıçkıra ağladım, ablamı aradım anlattım her şeyi. Haksızsın eylül onlar birbirlerini seviyorlardı ayrıca aranızda çok yaş farkı var böylesi iyi oldu dedi kapattı. Odadan çıktım valizi savurdum bir yere ben başka yere savruldum. Uyandığımda gergin korkmuş ve üzgündüm. Gözlerim doluk uyandım. Gerçekten yaşanmış gibi hissettim. Yaklaşık 2 senedir sevgiliyiz ve sevgilimin eski sevgilisi evlendi. Aralarında bir şey olacağını hiç düşünmemiştim ama neden böyle bir rüya gördüm bilmiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
19, Kadın, Flört, Öğrenci. Rüyamda gördüğüm kişiler ; Sevgilim, sevgilimin yeğeni, sevgilimin eski sevgilisi, ablam ve ben

Rüyamda sevgilimi eski sevgilisiyle gördüm, okuldayken onunla çıkıyordu, okul bittiğinde bizim aramızda bir ilişki başladı fakat ben bazen hala onu unutamadığını düşünüyorum (ki gerçekten de onu eskiden unutamadığını benimle çıkmaya başladığında unuttuğunu söylüyor) biz de yine okuldaydık ve onu arada bir eski sevgilisine sarılırken gördüm, gözlerini benden kaçırıyordu ona bakıyordu. Daha sonra onunla konuşmak istediğimi söyledim bana mahcup mahcup baktı ve istemeyerek benimle geldi, o sırada zil çaldı kapıyı açtım öğretmen gelmişti, biz konuşamadık sonra da uyandım. Cinsiyetim:erkek. Bu durum cidden canımı sıktı lütfen yardım edin.

Bir kac gündür karmasik rüyalar görüyorum, simdide erkek arkadasimin eski sevgilisini gördüm, bir restaurant gibi bir yerdeyiz ve eski sevgiliside orada, daha sonra erkek arkadasim geliyorum deyip masadan ayrılarak gidiyor. Sonra gelmeyince merak edip bakmaya gittiğimde erkek arkadasimin eski sevgilisiyle konuştuğunu ona evlenme teklifi ettigini görüyorum ama eski sevgilisi evli gerçek hayatta.

Ben de rüyamda sevgilimin eski sevgilisini gördüm. Bu kız annemi babamı sevgilimi öldürüyordu yanında kendi annesi de vardı kız gülüyordu annesi de bitti artık falan diyordu. Ben de ağlayıp bağırıp mutlu musun şimdi gücün yetiyorsa beni de öldür diyip üstüne atlayıp öldüresiye dövmeye başlıyorum ama kan yok hatta neden kanamıyor ağzı burnu diye şaşırıyorum. Baya dövüyorum ama. Sonra bırakıyorum bu da bi süre sonra kalkıyo . sahne değişiyor bir yere gidiyoruz önümüzde cesetleri taşıyorlar yolda yine ağlamaya başlıyorum tam üstüne atlayacakken beni vazgeçirecek bir şey söylüyor hatırlamıyorum ne dediğini ama vurmuş oluyorum sonra bırakıyorum cenazeye gidiyoruz muhtemelen. Sonunda da ben kızı öldürmüştüm bu nedir arkadaşlar böyle rüya mı olur!?

Merhaba. Rüyamda sevgilimin eski sevgilisi ile konuştuğunu gördüm. Ben konuşmasını istemedikçe kız konuştukça o dinliyordu. Sonra kıza doğru yöneldi ve elini uzattı masanın üstüne elleri kolları birbirine temas etti. Bende ikisinin de kolunu aldım ve ‘bu ne ya bu ne’ diyerek ikisininde koluna tırnaklarımı geçirdim.
Bu ne anlama geliyor lütfen açıklar mısınız? Bu rüyalar beni çok yoruyor artık…

rüyamda ,uzun zamandır görmediğim eski sevgilimin benden önceki eski sevgilisi ile barıştığını gördüm

Rüyamda eski sevdiğimin yanındaydım kağıda bir şeyler yazdırıyordum ona sonra içeriye eski sevgilisi geldi ve onlar tartışmaya başladılar. Ben evime giderken elimdeki bir kitap yere düşmüş. Eski sevgilisi bana kitabımı getirdi ve sonra benim kedimi sevmeye başladı.

Biliyorum olanların birbiriyle alakası yok ama durum böyle lütfen cevap verin yanıtı mail hesabıma atarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir