Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Evine Gittiğini Görmek

Rüyada sevgilinin evine gitmek neye işaret eder?

Ben rüyamda sevgilimin evindeydim. Ona mesaj atıyordum, sizdeyim diye o bana ‘bize bir kaç kız gelecek beni seviyorlarmış benle konuşmak istiyorlarmış’ diyordu bende ‘ben seve seve konuşurum’ diyordum. Onun odasında yatağının üstünde otururken bir kız geliyordu. O kızla baya bir tartışıyorduk, kıza bağırıp çağırıyordum. Bana ‘ben onu seviyorum onunla eski bir geçmişimiz var’ diyordu, ben ‘eski geçmişiniz beni ilgilendirmiyor bir daha sevgilimin yakınından bile geçmeyeceksin hatta onu görünce yolunu değiştireceksin’ diyerek bağırıyordum. Bana kız ters ters cevaplar veriyordu.

Kız gittikten sonra odada tek kalıyordum. O anda sevgilim ben geliyorum birazdan eve diye mesaj atıyordu ve bir süre sonra annem beni arıyordu orada olduğumdan annemin haberi yoktu ve ona evdeyim diyordum. Bana bağırıyordu ve ‘eve biraz geç geleceğim beni merak etme sen yemeğini ye’ demişti. Ben ondan sonra arkadaşımı arıyordum. Neredesin diye soruyordum oda bana ‘buradayım daha’ diyordu. Ben ‘acil eve gitmemiz lazım annem aradı burada olduğumu öğrenirse beni öldürür’ demiştim arkadaşımda Niye ya ben burada iyiydim ama neyse tamam gel bekliyorum’ dedi. Biraz zaman geçtikten sonra annemin sesini evde duyuyordum.

Merak edip kapıdan gizlice bakıyordum ve annemi görüyordum neden burada ki acaba diye aklıma takılmıştı ve evden nasıl çıkarım derken, annem odada kimsenin olmadığını düşünüyordu ve ışığı kapatmak için geliyordu, beni görüyordu hadi içeri gelsene kızım diyordu bana ben şaşırıp kalıyordum annem kızım hadisene diyordu ben tamam anne diyemeden beni kolumdan çekip götürüyordu. İçeri geçerken evin baya bir kalabalık olduğunu fark ediyordum. Dışarıda bir kaç kişi vardı, yemek yiyorlardı. Benim elime bir tabakta şeftali tutuşturuyorlardı ve onu dışarıdakilere vermemi istiyorlardı. Arkamdan şeftaliler soğuk diye bağırıyorlardı ama ben yinede götürüyordum. Şeftaliyi verdikten sonra bana bu şeftali soğuk diyorlardı ve içeri götürmemi istiyorlardı. Bende kapıdakilere veriyordum şeftaliyi. Tam o anda da uyandım. Bu rüyanın anlamı nedir ?

Takma isim : Kızın Biri
Yaşınız : 15
Cinsiyetiniz : Kız
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğrenci
Ruh haliniz : Normal

Rüyada sevgilinin evine gittiğini görmek tabiri

Bu rüyanın yorumu için söyleyebileceğim şey “Allah akıl fikir versin” demekten başka bir şey bulamıyorum. Bu yaşta aşk, meşk, sevgili, kavga gibi konuları düşündüğünün yarısı kadar eğitimini düşünsen, nasıl aileme ülkeme insanlığa yararlı bir insan olurum diye düşünsen inan her şey daha farklı olur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgilinin Evine Gittiğini Görmek” için 6 yanıt

Sevdigim oglanin evine gidiyorum ve ilk basta kimse evde yokdur ben butun evi inceliyorum odasi az daganik sonra odasindaki herseye bakiyorum sonra kendisi gelince ben evden cikiyorum ve birden bire annem babam arabadayiz oglanin ablasida arabada beni tanimiyo el veriyo tanisiyoz sonra kizi evine birakiyoruz ve sonunda ise cep telefonla 3G yaparak konusuyorz annesini vilan gostertiyo ablasinida hepsi mutlu sekilde bana bakiyordu ve ben bu durumdan pek hoslanmayarak kapatdim bukadar.

Semra merhaba,
Gördüğünüz rüya, sahip olduğunuz yetenekleri kullanmadığınızı ve bundan panik duyduğunuzu, kendinizi biran önce toparlamanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin evine gitmek
Rüyamda sevgilim ilk defa beni evine götürdü. Daha sonra beni orada ailesi ile bırakıp başka bir yere gitti bunun anlamı nedir ?

Eda merhaba, gördüğün rüya kendini tanımak ve ilişkin hakkında önemli bir gelişme içinde olduğunu temsil ederken, her geçen gün her şeyin daha iyiye gideceğini temsil etmektedir.

Ruyada sevgilimin evine gitmeden önce ablam ve annem sevgilimin annesiyle evinde konuşuyorlardı, evleri gozume çok güzel geliyordu, sevgilim beni önce fark etmedi, televizyonun dibinde izliyordu biraz geçtikten sonra beni fark etti sonra benle ilgilenmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir