Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Evini Sattığını Görmek

Rüyada sevgilinin evini sattığını görmek ne demek?

Merhaba. Birinci rüyamda sevgilimin yaşadığı evi satmak istediklerini gormusem. Bana “evi 70 mine satiyoruz” diyor. mende “biraz ucuz ama” diyorum. doğal hayatta çok isterim ki evlerini satsinlar bize ayri, sevgilimin annesine ayri ev alsinlar.

İkinci ruyamda büyük bir evdeydik sevgilimle ama bizden başka insanlarda vardi. Mesele ablam, mektepdeki ogretmenim. Ben sevgilimle buyuk bir odadaydik, pencereden bakiyorum sevgilimle hep getdiyimiz parki goruyorum ama rüyamda diyorum ki “a biz gorunuyormusuz nenemgilin evinden”. Sonra ben sevgilimle yakın olmak istiyorum. kucağında oturub opmek isdiyorum ama o istemiyor. doğal hayatda biraz tartismisiz sevgilimle. ama normal yani ayrilacak deyiliz.

Üçüncü ruyam. universemizin spor merkezini goruyorum. tualete gidiyoum. cis yapiyorum. tualet çok cirkli ve kohne oluyor. ben cis yaparken kicima filan dagiliyor. sonra vaynoya gedirorum. kızlar uzmekden cikib cimiyorlar. ben cimdiyimi tam olarak gormuyorum. sonra arkadaşlarım çıkıyor beni asagida gozlediklerini diyorlar. sonra ben asagi duserken biraz geziyim filan diyorum. hovuz olan yerde çocuklar kosuyor. sonra arkadaşlarımı goruyorum ve gidiyoruz. kendi kendime diyorum ki “iyi tamir etmisler spor merkezimizi”. çok teşekkür ederim. sagolun. Gönderen Firuze

Rüyada sevgilinin evini sattığını görmek yorumu

Firuze Merhaba,

Birinci rüyanız, gerçek hayatta arzularınıza kapılarak zarar etmek, para kaybetmekten uzak durmanız gerektiğini ifade etmektedir.

İkinci rüya, standart bir sevgiliyi görme rüyası olup, gerçek hayattaki beklenti, arzu ve özlemlerinizi ifade etmekte herhangi bir mesaj vermektedir.

Son rüyanızdaki unsurlar karışık, buradan kafanızın kimi olaylar nedeniyle karışık olduğunu, üzerinizdeki kimi yüklerden kurtulmak istediğini ancak kurtulamadığınızı, tersine kimi yeni yükler geldiğini ifade etmekte ve büyük bir arınma, tüm dertlerden uzaklaşma arzunuz olduğunu simgelemektedir. Rüyanız bunu başaracağınızı işaret etmektedir. Rüyanın ana unsurları; ev satmak, evini sattığını, büyük ev, öğretmen, büyük oda, pencereden bakmak, sevgilinin kucağına oturmak, sevgilisini öpmek, üniversite, spor merkezi, tuvalete gitmek, çiş yapmak, kirli tuvalet, çimmek, gözlenmek

“Rüyada Sevgilinin Evini Sattığını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben 19 yaşında bilgisayar bölümü okuyan bir gencim. Rüyamda birisiyle sevgili olduğumu ve aynı evde kaldığımızı gördüm. Sizce ne demek ne anlama geliyor yorumlarmısınız.

Musa merhaba, ben rüyanı “gerçekte olmadığı halde rüyada sevgilisi olduğunu görmek” olarak algılıyorum, umarım doğru anladım. Gerçek hayatta bir sevgilisi olmamasına karşılık rüyada bir sevgilisi olduğunu görmek rüya sahibi kişinin şu anda bir yalnızlık duygusu içinde olduğunu ve bazı şeyleri paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Bakınız rüyada sevgiliyi görmek sayfasında rüyada bir sevgilisi olduğunu görmek paragrafı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir