Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sevgilinin Havuzlu Evini Görmek

Rüyada sevgilinin havuzlu evini görmek ne demek?

30 yaşında bayanım rüyamda erkek arkadaşımın evinin bahçesinde görüyorum kendimi, aramız şu anda iyi ama , evlilik aşamasına gelmediğimiz için ilişkimiz eskisi gibi iyi gitmiyor. Normalde evinde havuz var.

neyse rüyam şöyle, bahçenin arkasında da merdiven varmış “aa diyorum çıkıyım bakıyım yukarda ne varmış” diyorum. basamakları çıkıyorum yalnızım merdiven çıktıkça otel merdiveni gibi oluyor dönemeçli genişçe büyük. aa bir bakıyorum “ikinci bir havuzda varmış burada” diyorum hiç bilmiyordum bana söylemedi bak diyorum. gözlerim kamaşıyor o kadar büyük o kadar güzel bir havuz ki. yukardan set bir şekilde başlıyor aşağıya kadar uzanıyor kat kat aşağısı kare şeklinde derin bir havuz çok berrak masmavi ışıl ışıl her yer kristal gibi parlıyor sessiz bir ortam durgun.

kimseler yok çok özel bir yer, yukarıda havuzun içinde barı bile yapılmış barın koltukları var içinde özel havuz mermerinden koltuklar, burada düğünüm olacakmış benim meğer, haberim bile yok. davetliler buraya geleceklermiş, kız kardeşi burada mı yapmış düğününü zamanında ya da yapacakmış vazgeçmiş öyle bir şeyler duyuyorum. biraz yapı demode diyorum eskiden yapmışlar şimdi kullanılmıyormuş terk edilmiş ama bakımlı görünüyor. havuzun karşına köprüden geçiyorum ayaklarım çıplak suya değiyor biraz köprüde içinde zaten. kaynanam geliyor o sırada , sarılıyor bana kızı gibi göğsüne sarıyor beni gelinimiz diyor , evine gidiyoruz yolda yürüyerek , odasında karşılıklı konuşuyoruz. Bengü’nün rüyası. Rüyanın ana temaları erkek arkadaşı merdiven çıkmak, dönemeçli merdiven, havuz, havuzda bar, bar koltukları, kaynana

Rüyada sevgilinin havuzlu evini görmek yorumu

Bengü Merhaba, rüyanız, uyanık hayatta bir takım bıkkınlık duyguları içerisinde olduğunuzu ancak sabır ve aklınızı kullanarak çok parlak bir geleceğe kavuşabileceğini, eski dert ve sıkıntılarla bir daha karşılaşmayacağınızı simgelemektedir. Bakınız rüyada havuz görmek tabiri.

“Rüyada Sevgilinin Havuzlu Evini Görmek” için bir yanıt

rüyamda sevdiğim çocuk bana bakıp gülümsüyordu yanında babası da vardı sonra o tek yanıma geldi sonra tanıdığım 3 kız bikinileri ile (havuzdaydık) sevdiğim çocuga soru sormak istediler o da kabul etti sonra bana yaklaşarak gülümsedi ben ise üzgünce şezlongda oturuyordum ne demekk?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir