Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Karısı İle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada sevgilinin karısı ile kavga ettiğini görmek neye işarettir?

Rüyamda sevgilim ile minibüs tarzı bir araçla bir yere gidiyoruz. Tatil yöresindeyiz. Bir ara outlet alışveriş merkezi tarzı bir yerin önünde duruyoruz. O inip içecek bir şeyler alıp geliyor. Tam tekrar hareket ediyoruz ki, sevgilimin eşi yolun kenarında beliriyor. Sevgilimi gördüğü için durmak zorunda kalıyoruz ve o araca biniyor. Ben beni görmesin diye o ana kadar koltuğun arasında eğilip saklanıyorum. Ancak sevgilimin eşi araca binince beni görüyor tabi. Bir anda bana yüklenmeye başlıyor. Sevgilim eşini tutuyor ve onu minibüsün en arkasındaki üçlü koltuklara götürüyor.

Orada oldukça şiddetli bir kavgaya tutuşuyorlar. Kadın sevgilime vurmaya çalışıyor, sevgilimde onun darbelerinden kaçmaya çalışıp, karşılık veriyor. Sevgilim bir yandan da: “yeter artık, çok sıkıldım senin bu aşırı hareketlerinden. Beni boğuyorsun.” Ve beni kast ederek: ” onun bir suçu yok, ben ona deli gibi tutuldum, aşık oldum.” diyor. O sırada uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor acaba? Yoluma ışık tutacak bir yorum beni çok mutlu edecek.

Kimden: Romantik
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:39
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Karmaşık
Anahtar kelimeler: Sevgili, sevgilinin karısı, kavga edenler, tatil yöresi,

Rüyada sevgilinin karısıyla kavga ettiğini görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta kendisiyle barışık, mutlu bir insan olmanıza karşılık yine de kimi olayların canınızı sıktığını ifade etmektedir.

Rüyada outlet mağazası görmek kişinin potansiyel ve kullanılmayan enerjilerini temsil eder. Ayrıca şok edici bir şey için haberci olabilir.

“Rüyada Sevgilinin Karısı İle Kavga Ettiğini Görmek” için bir yanıt

Merhaba rüyamda sevgilimle tam olarak hatırlayamadığım fakat ev gibi bir yerdeyiz, sevgilimin karısı geliyor, onunla karşılaşıyorum, ben dışarı çıkıyordum sanırım, binada karşılaştık gibi hatırlıyorum, sevgilimin karısıyla ağız kavgası yapmaya başladık. Daha sonra ne olduysa sevgilimin karısı merdivenden düştü, benim onunla el kavgasıyla yaptığım hareket sonucunda düştü sanırım, biraz karışıktı tam detaylı hatırlamıyorum, hatırladıklarımı yazıyorum. Daha sonra kadın düştü ve düştüğü yerde ölü gibi kaldı, bende koştum hemen kalbine nabzına baktım yaşıyordu ve çok sevindim buna, kazayla olmuştu çünkü. Daha sonra sevgilim çıktı yanımıza bizim bir iki tane arkadaşımız daha geldi, sevgilim ne olduğunu sordu bende “tartıştık kazayla düştü, yaşıyor, doktora götürelim” dedim, sevgilim umursamadı “ölmüyor ki kurtulayım” dedi ben ve bayan arkadaşım kızdık “o şekilde konuşma çabuk doktora götürelim” diye fakat umursamadı karısını “gebermiyor ki kurtulayım” diye cümleler kullandı, gördüğüm rüya ne anlama geliyor acaba? acil olarak cevaplayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir