Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Sevgilinin Kaza Geçirdiğini Öldüğünü Görmek

Rüyada sevgilinin kaza geçirdiğini öldüğünü görmek neye çıkar?

Merhaba. 1 hafta önce sevgilim benden ayrıldı, onu seviyordum hala seviyorum ve dün gece rüyamda onun trafik kazası geçirerek öldüğü haberini aldım, hemen mezarına gittim, ben oraya gittiğimde onu çoktan toprağa gömmüşlerdi.

Mezarı çamurdu ve mezarının biraz ilerisinde kısa boylu yedi sekiz kişi halay çekiyorlardı. Ben mezarının yanına gitmiyordum, uzaktan bakıyordum mezarına, ağlamıyordum ama içim çok acıyordu kahrolmuştum. Lütfen söyler misiniz, rüyada sevgilinin trafik kazasını geçirdiğini görmek, rüyada sevgilinin öldüğünü görmek ne demektir, teşekkür ederim.

Kimden: Ebru
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: trafik kazası, sevgilinin öldüğünü, ölüm haberi almak

Rüyada sevgilinin kaza geçirdiğini öldüğünü görmek neye yorulur?

Ebru merhaba, öncelikle hiç merak etme rüyan iyi şeyleri işaret etmektedir. Rüyada eski sevgilisinin öldüğünü görmek, onun uzun ömürlü olacağına delalet eder. Bakınız eski sevgiliyi görmek.

Rüyada halay çeken birilerini görmek çevrenizde sizi aralarında görmek isteyen birileri olduğunu işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada trafik kazası görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgilinin Kaza Geçirdiğini Öldüğünü Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda sevgilim kaza geçirmiş, kucağımda ölüyordu onu kurtaramıyordum aynı rüyayı 3-4 kere gördüm uyandığımda rüyada ağladığımı fark ettim. Bunun bir anlamı olabilir mi?

Ahmet merhaba,
Gördüğün rüya şu anda çevrende fazlasıyla negatif duygu ve düşünceler sahip, umutsuzluk ve karamsarlık içinde olan kişiler olduğunu ve onlardaki bu enerjinin seni de kötü etkilediğini temsil etmektedir.
Aynı rüyayı bir kaç kez görmen ise bu mesajın önemli olduğunu göstermektedir.

Rüyamda bizi kovalayan kişilerden kaçarken sevdiğim kişinin öldüğünü gördüm ama ben kurtuldum, bu neye delalettir?

Eski sevgilinin kaza yapması
Merhabalar, rüyamda eski sevgilimin kaza yaptığını ve kanlar içinde kucağımda taşıdığımı gördüm, hastanede başında bekledim. Eski sevgilim sonra yurtdışına gitti bende gitmeye çalıştım fakat gidemedim, ne anlama gelmektedir bu rüya?

Cansu merhaba, Lütfen önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını incele. Onun kaza geçirmesi ise ondan iyi haber alacağınıza işarettir. Onun yurt dışına gidip senin gidememiş olma ise onunla yollarınızın ayrılacağına işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir