Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sevgilinin Yaralandığını Görmek

Rüyada sevgilinin yaralandığını görmek neye çıkar?

Merhaba, dün gece benim için ilginç bir olay oldu. Sevgilimden ayrıldım ve gece rüyamda onun yaralandığını gördüm. Rüyam şöyle; Benim bulunduğum odada 3 erkek var, bunlardan biri benim sevgilimdi. Bunlar üçü birbirlerine giriyor. Sebebini bilmiyorum ama bende yanlarındayım, diğer iki erkeğin yüzünü görmüyorum, kim olduklarını bilmiyorum. Bunlardan birisi ölüyor, diğeri yaralanıyor, benim “sevgilim “de yaralanıyor. Ama bu yaralanma bıçak ile olmuyor, tırnak törpüsü ile.

Kan var görüyorum, Ben sevgilimin başında ağlıyorum, o bana “ağlama” diyor “ben iyiyim”. O sırada bende ağlayarak ambulans çağırıyorum, ambulans geliyor, adamlar benim ağladığımı görüyor, “ağlama” diyorlar, “o iyi”. Diğeri ağır yaralı ve bir diğeri de ölmüştü, onu biliyordum. İnternet üzerinde çok aradım, ama bir türlü anlamını veya ne anlama geldiğini bulamadım, lütfen bana bu rüyanın manasını söyler misiniz. Çünkü çok ilginç, uzun zamandır rüya görmüyordum. Sevgilimden ayrılıyorum ve o gecesi bu rüyayı görüyorum?

Rüyada sevgilinin yaralandığını görmek tabiri

Merhaba, rüyada bir çok unsur ve olay var ancak rüyanın ana teması ayrılmakta olduğunuz sevgilinizin yaralandığını görmenizdir ve rüyada eski sevgiliyi hasta görmek, onun zor bir dönem geçirdiğini ancak atlatıp normal yaşamına devam edeceğini temsil eder. Detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyadaki bir diğer ilginç detay ise bu yaralanmanın tırnak törpüsü ile olmasıdır, çünkü tırnak törpüsü ile kavga etmek, yaralanma gerçek hayatta fazla duyulan bir şey değildir. Rüyada tırnak törpüsü görmek yaşamınızda kimi ufak pürüzler, sorunlar olduğunu fakat bunları kolayca aşacağınızı simgeler.

“Rüyada Sevgilinin Yaralandığını Görmek” için 7 yanıt

Merhaba, rüyamda yıllar önce ayrıldığım sevgilimin yaralandığını ve aynı zamanda kendimin de aynı yerden aynı şekilde vurulup yaralandığımızı gördüm.
Rüyam şöyle;
Ben yakın bir arkadaşımla bir mağazadayım, tesadüfen eski sevgilimi görüyorum kalabalık bir grupla tartışıyordu. Ben sol omzumdan vurulmuşum, sargılıydı omzum yani ama silahla yaralandığımı hatırlıyorum. Tartıştıklarını görünce hemen yanına koşuyorum ama ben yanına yetişemeden onuda silahla sol omzundan vuruyorlar. Hemen yanına gidip şalımla yarasını sarmaya çalışıyorum. Nasılsın diyorum ağlayarak oda merak etme iyiyim ben diyor. Ve yanında şu anki sevgilisininde olduğunu görüyorum. O ben gelince gidiyor. Yarasını sarıyorum. Gülerek bana aynı yerden nasıl yaralandığımı soruyor ve bende sen bir iyi ol da anlatırım konuşuruz diyorum ve orada uyanıyorum.
Çok farklı anlamlar yüklenmiş tabirlerde ama hangisinin doğru olduğunu bilemiyorum. Eski sevgilimle aile bağlarımız dolayısıyle görüşmek zorunda kalıyoruz ama görüşmüyoruz. Ve onu çok sık rüyalarımda görüyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Rüyamda sevgilimin evine gidiyorum, annesi ve kardeşiyle oturuyoruz, benim yanımda da kardeşim var. Sonra o geliyor içeri bizim okuldan bir kızla korumam lazımdı onu diyor ama gerçek hayatta tanışmıyorlar. Çok ağlıyorum çünkü her yeri yara içinde çok kötü bir halde geldi eve gitsin diyorum gitmiyor çok fazla ağladım.

Merhaba. Sabaha karsi uyuduğumda nisalım bir çatışmanın ortasında ve silahsız idi, birden oradan kurtulup eve yanima geldi ve ben onu sakladım. Annemle otururken silahlı adamlar eve girdi ve soru sormaya başladı, biz vurulmayalim diye nisanlim saklandığı yerden çıktı ve çıktığı anda sol kol ve göğsünden vuruldu, bir anda ameliyatta olduğunu gördüm, bekliyorum ve ben hungür hüngür ağlıyorum, tabi sonra kolu ve göğsū sargili bir şekilde yanima geldiğini gordüm.

Ruyamda bir odada bazi arkadaslarimla gruplar halinde oturuyoruz. Sevdigim kisi ve onun arkadaslari da yaninda. Orada herkes birbirleriyle sakalasiyor. Bende o ortamda onumde oturan kiz arkadasimi itiyorum onunla sakalasiyorum ama oda caprazinda bulunan sevdigim cocuga carpiyor. O da o sirada yanindaki arkadasina karnini acmis karniyla goğsü arasindaki bicak kesigi gibi 5-6 cm’lik yarasini gosteriyor. Ben anlamiyorum ona carptigini guluyorum kiz arkadasima. Sonra sevdigim cocuk bana kizgin ve cani acimis sekilde bakiyor ama ben cok kotu hissediyorum, pardon falan diyorum carptigini anlayinca. Sonra o bana bir kac kere donup donup bakiyor. Bende sonra karniyla gogsu arasinda bulunan yarayi goruyorum ve cok uzuluyorum.

Şu anda çok sevdiğim sevgilimin dün başkası ile beraber olduğunu öğrendim.Ama o bildiğimi bilmiyor.Gece rüyamda değişik bir şey gördüm.Rüyam aynen şöyle;

Dünya terör günü diye bir gün oluşturmuşlar.Biz bu gün okuldayız ve herkes birbirine büyük hatta ölümcül yaraya sebep olabilecek gri gri raptiye gibi bişey batırıyor.Kızlara dokunmuyorlar.Ancak tuvalete gidip geldiğimde sevgilimi kavga ederken buluyorum.Ayırıyorum ve sonra o bana sen tuvaletteyken o raptiyelerden karnımdan bacağıma kadar takarak vücudumu delik deşik etti diyor.Ben ağlarken onun ilk defa ağladığını görüyorum.Gidip o çocuğu dövüyorum.Sonra oturamadığını yürüyemediğini felç gibi olduğu yerde kaldığını öğreniyorum.Konuşabiliyor ve bana dediği tek şey beni affet oluyor.Böyle sayıklayıp duruyor.Ambulans geldiği zaman ise bütün doktorlar teker teker vurularak ölüyor.O anda da ben uyandım.Lütfen rüyamın ne anlama geldiğini söyleyin.Sevgilimi çok seviyorum o beni seviyor mu bilmiyorum ama ona bişey olacaksa bileyim..

Merhaba..
Rüyamda sevgilimin benim yanıma geldiğini gördüm. Fakat sağ bacağından vurulmuş oluyordu. Kan vardı bacağında biraz ve daha çok olmasın diye bacağına bastırıyordu eliyle. Zor yürüyordu. Köyde olduğumuz için sağlık ocağına gitmeye çalıştık. O sırada rüya bitti. Fakat benim daha çok ilgimi çeken şeyse bizim aramızda mesafeler çok gerçekte. Ve bu benim için sorun olduğu için aramız bayağı kötü bu aralar. Ben onun buraya kalıcı gelmesini istiyorum iş falan bulmasını istiyorum fakat olmuyor gelemeyecegini söylüyor. Yorumlanabilir mi bu sizce??

Merhaba rüyamda rüya gördük eski sevgilimim yıllar sonra karşılaşıyorduk suratında bir yara izi vardı ve nasıl olduğunu sorup uyanıyordum evdeyken gece ses geliyor ve kalkıyorum sitede kavga var ve kavganın içinde eski sevgilim bir adamla kavga ediyor hemen aşağıya iniyorum ve yüzündeki yarayı görüyorum resmen izin nasıl olduğunu görmüş oluyorum hemen yardım ediyorum rüyamda gördüğümü ve ona kötü bişey olduğunu hissettiğimi söylüyorum o da ağlıyor ve ne kadar zor şeyler yaşadığını anlatıyor hastaneye gitmek üzereyken de uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir