Rüyada Sevgilisinden Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada sevgilisinden hamile olduğunu görmek neye işarettir?

Rüyamda sevgilimden hamile olduğumu gördüm, ailelerimizden saklamışız. Çocuğu doğurdum ancak doğum anını görmedim. Dünyalar tatlısı tombik yanaklı bir oğlan çocuğu sahibi oldum. Sevgilimin evindeyiz, çocukla oynayıp ilgileniyoruz. Benim annemlere gitmem gerek ve çocuğu da mecburen yanımda götürüyorum. annemlere de çocuğu bulduğumuzu, evlatlık verileceğini, bebeği çok sevdiğimden evlatlık edinilene kadar çocuğa benim bakacağımı söylüyorum. Herkesten gizli diğer odalarda bebeği emzirmeye çalışıyorum. Ancak şüphe çekiyor ve bebek artık benimle kalamaz.

Bebeği de alıp sevgilimin evine gidiyorum, bebeğimi bakması için babasına bırakıyorum ama iyi bakamaz diye de endişeleniyorum. Annemin evine geri dönüyorum, annemle birlikte altın gününe gidiyoruz bir sürü altın görüyorum. Sonra sevgilim arayıp beni çağırıyor, bir bahane uydurup kalkıp sevgilime gidiyorum çocuk ağlıyor sevgilim susturmaya çalışıyor. Çocuğumu bir süredir görmemişim özlemişim, öpüp kokluyorum çocuk susuyor, emziriyorum uyutuyorum, sevgilimle birlikte birbirimize ve çocuğumuza kavuştuğumuza seviniyoruz.

Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğrenci
Ruh haliniz : Karışık
Kişisel bilgi: Üniversite son sınıfta öğrenciyim. Sevgilimle öğrencilerin oturduğu bir semtte ikamet ediyoruz, evlerimiz birbirimize yakın. Yaklaşık olarak, Üniversitenin başından beri birlikteyiz. Mezun olacağımdan önümde farklı seçeneklerle sınavlarla meslek sahibi olma imkanlarından birini seçmeye çalışmaktayım. Hayatımın geri kalanı için alacağım kararlar benim için çok önemli. Bu karar alma aşamasında stresliyim.

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sevgilisinden hamile olduğunu görmek neye işarettir?

Rüyanızın ana temaları hamile olmak, bebek doğurmak ve bebek emzirmek olup, diğer olaylar senaryoyu zenginleştirici unsurlardır.

Rüyada hamile olduğunu görürseniz, bu önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyanızda evli olmadığı halde hamile kaldığını görmüş olmanız, uyanık hayatınızda büyük memnuniyet ve özgürlük yaşıyor olduğunu gösterir. Batı kültürlerinde bir çeşit bir istek anlamına da gelir. Bakınız rüyada hamile görmek sayfası.

Rüyada oğlan doğurmakerkek çocukerkek çocuğu doğurduğunu görmek, bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler. Rüyada bebek emzirdiğini görmeniz yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

Rüyada altın günü görmeniz, gerçek yaşamınızda sizi çok etkileyen bir olayı anlamak amacıyla önce bu durumu düşünmek için zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Sonuç olarak gördüğünüz rüya hayatınızdaki pozitif gelişmeleri işaret etmektedir.

“Rüyada Sevgilisinden Hamile Olduğunu Görmek” hakkında 5 yorum

  1. Selam arkadaşlar,
    Kız arkadaşım, rüyasında benden hamile kaldığını görmüş, üstelik bebek erkekmiş. bunu anlattığında şok oldum, daha öğrenciyiz ne çocuğu, ne hamileliği dedim. Bu rüya neyi işaret etmekte

  2. Sevgilisinden ayrıldığını ve ondan hamile kaldığını görmek
    Sevgilimle gerçek hayatta hiçbir sıkıntımız yok, rüyamda ayrılmışız, ondan hamileydim, birkaç gün sonra çocuğu doğuracaktım, çok korkuyordum, ağlıyordum. Sonra yanıma sınıftan bir erkek arkadaşım gelmişti, bana yakındı, onunlayken mutluydum, beni seviyordu, rüyamda ben bu sınıftan arkadaşımı birkaç kez daha rüyamda görmüştüm hep yakındık.

    1. Yağmur merhaba, gördüğün rüya reel yaşamında gereksiz konularla zaman kaybetmeyi bırakıp hayatı dolu dolu yaşamak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir