Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sevgilisini Aldatmak

Rüyada sevgilisini aldattığını görmek ne demektir?

Merhaba, 24 yaşındayım 2 yıldır güzel bir ilişkim var ve sevgilim şu an askerde en son 2 ay önce yüz yüze görüştük. 2 gün önce peş peşe 3 rüya gördüm. İlk önce aydınlık beyaz duvarları olan bir cafe gibi bir yere giriyorum içeride bronz ve gümüş renkli bir sürü kafes var hepsinin kapakları açık ve kafeslerin içlerinde ve dışlarında saka gibi ufak kuşlar var. benim elime tepsi veriyorlar. tepside çekirdek içi gibi bir şey var ben onları kuşlara veriyorum.

2. rüyamda ev arkadaşımla beraber kalabalık bir grupla evden konsere gitmek için çıkarken biletimizin olmadığını fark ediyorum aramızda ne yapacağız diye konuşuyoruz ama kimseye söyleyemiyoruz derken gruptan çok yakışıklı bir erkek meğer benim çocukluk arkadaşımmış ve ben onu tanıyamamışım. Yanıma gelip beni öpüyor ve ben ondan çok etkileniyorum fizik olarak ama kafamın içinde sürekli nefsimle savaşıp sevgilimi düşünmeye çalışıyorum.

Arada uyanmasam rüyamın devamı derdim ama 3. rüyamda bir oteldeyim orada da konser var ve ben oda da hazırlanıyorum. Sonra başkaları da hazır mı diye otelin içinde dolaşmaya başlıyorum. Kırmızı halılı büyük bir merdivenden iniyorum ki bir önceki rüyamdaki çocukla karşılaşıyorum, sinir oluyorum nereden çıktı bu yine diye. Beni odasına davet ediyor, hayır diyemiyorum. Yine kafamda yapmamam gerektiğini söylüyorum ama sanki büyülenmiş gibi engel olamıyorum kendime ve sevgilimi aldatıyorum, tekrar nefsimle savaşıyorum, odadan çıkmak için düşünürken korkuyla uyandım.

İşin ilginç yanı bu rüyaları sevgilime anlatmadım ve bugün beni aradı telaşla. rüyasında önce benim dul olduğumu sonrada kendisini eski tanıdığı birisiyle öpüşürken gördüğünü ama aslında istemediğini kendine hakim olamadığından falan bahsetti. Biraz uzun oldu ama çok merak ediyorum. birbirimizi çok seviyoruz bunların sebebi nedir, şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada sevgilisini aldatmak neye yorulur?

Gördüğünüz rüyalar standart rüyalardır ve içinde bulunduğunuz durumun yansıması olup, haber beklentinizi, özel ihtiyaçlarınızı dışarı vurmaktadır. Sevgilinizin askerden dönmesiyle her şeyin çok daha güzel olacağına inanabilirsiniz.

“Rüyada Sevgilisini Aldatmak” için 2 yanıt

meraba ben 19 yaşında bekar bir kızım rüyamda sevgilimin başkasıyla el ele tutuştuğunu ve güldüğünü gördüm yanlarında bi kişi daha vardı ama zıt yönlere yürüyorduk ve ben önlerinden geçtikten sonra kısa bi süre el ele tutuştular ve uyandım ne anlama geliyor yorumlar mısınız şimdiden çok teşekkür ederim

Rüyamda sevgilim en yakın arkadaşımla aldatıyordu ve sonrasında yalanlamaya çalışıyorlardı ben gözlerile gördüğüm için köşeye sıkıştırdım ve ikisinede bişey yapamıyordum ağladığı gördüm göğsümün sıkıştığını baya bildiğiniz kabustu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir