Rüyada Sevgilisini Görmek

Rüyada Sevgilisini Görmek Neye İşaret Eder?

Ben rüyamda sevgilimi gördüm ve şu anda aşık olduğum çocuğa olaylı bir şekilde  ayrıldığım ve ondan nefret ettiğim eski sevgilimden intikam almak istediğimi söyledim. Şu anda beraber olduğum çocuk bunu kabul etti eski sevgilimden beraber intikam almaya karar verdik.

İntikam almak için eski sevgilimin çalıştığı yere gittik, sevgilimle elle tutuştuk, sevgilim beni sıkıca öptü ve eski sevgilim öpüştüğümü gördü. Eski sevgilimin yanında onun yeni sevgilisi vardı, eski sevdiğim çocuk kıyameti kopardı, beni çok özlediğini söyledi, o kızda onu terk edip gitti. Eski sevgilim bana sarıldı beni yanına aldı ve evine götürdü. Bir haftadır bunlara benzeyen rüyalar görüyorum, bunların nedeni nedir?

Rüyada Sevgilisini Görmek Nasıl Yorumlanır?

Esma merhaba, hakkında bilgi vermemişsin ama anlattıklarından yeni yetme bir kız olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu yaştaki kızlar böyle baş döndürücü sevgili trafiği yaşarlar. Yazdıklarını dikkatle okursan gerçek hayatında hala eski sevgilini aklından çıkaramadığını anlarsın. Öte yandan da sana sorarım “madem onu aklından çıkaramıyorsun, neden yenisini oyalıyorsun?”

Sana Allah akıl fikir versin, bir an önce aklını başına getirsin demekten başka yazacak bir şey bulamıyorum. Yeni sevgilin hakkındaki açıklamayı ise rüyada sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsin.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir