Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sevgilisinin Askere Gittiğini Görmek

Rüyada sevgilinin askere gitmesi neye işarettir?

Merhabalar, ben 21 yaşındayım, üniversitede okuyorum, sevgilim aralığın 12 sinde askere gidecek ve ben 2-3 hafta önce şöyle bir rüya gördüm. Evde oturuyordum ve sevgilim askere gitmişti. Ben nereye gittiğini öğrenemediğim için meraklanmıştım, otururken telefonum çaldı ve arayan sevgilimdi, “askere gittiğini ve yerleştiğini” söyledi, ben askerliğinin nereye çıktığını sorduğumda ise Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine askerliğinin çıktığını askeri büroda çalıştığını söyledi.

Keyfinin iyi olduğunu, sadece onu görmek için geldiğimde elinde ekmek bıçağı olduğu ve bıçağın çok büyük olduğu için ona kelebek getirmemi istedi. Bunu söylerken balkon gibi bir yerdeydi. Konuşmamız bittikten sonra ben balkonun kapısından girip ona küçük bıçağı verdim. Sevgilimin üstünde asker kıyafetleri vardı botları, kamuflaj, kış ayı olmasına rağmen kıyafetinin kolları dirseklerine kadar sıyrılmıştı.

Daha sonra uyandım, uyandığımda Eskişehir’in Sivrihisar diye bir yeri var mı diye internetten baktım, daha önce bilmiyorum ve öyle bir yerin olduğunu ve olduğunu gördüm. lütfen cevaplayın haftalardır merak içerisindeyim. Rüyanın unsurlar: sevgili, asker, askere gitmek, askerlik, Eskişehir, Sivrihisar, ekmek bıçağı, balkon, asker kıyafetleri, askeri bot, kamuflaj.

Rüyada sevgilisinin askere gittiğini görmek yorumu

Merhaba, rüyanızda kesinlikle meraklanacak, endişe edece bir şey yok. Günlük yaşamınızda kafanızı fazlaca taktığınız bir konunun uykudaki yansımasıdır.

Rüyanızda Eskişehir, Sivrihisar ilgi çekici gelebilir. Sivrihisar’ı daha önce bilmiyordum yazmışınız ancak beyninizin derinliklerinde en azında ilk okul yıllarında Nasrettin Hocanın doğduğu yer olarak kalmış olmalı. Hatırlayabildiğim kadarıyla ilkokul kitaplarında bu vardı. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Lütfen sevgilinizin askerliği Sivrihisar’a çıkarsa bildirir misiniz?

“Rüyada Sevgilisinin Askere Gittiğini Görmek” için 4 yanıt

yorumunuz için teşekkürler ayın 10 unda belli olacak, mutlaka size bildireceğim ilginiz için teşekkürler, iyi çalışmalar.

benim de erkek arkadasım 2 nisanda askere gitti ıspartaya. dün gece rüyamda onun ölüm haberini aldım ama bu çatışma izmirde olmuş ve benim ailemden bi kaç kişi daha katılmış ben aydınlıyım.ailemdekilerden alıyorum bu haberi hatta.şu an erkek arkadasımın telefonu yok kulubeden arıyor beni.ben ona ulaşamıyorum en kısa zamanda rüyamı yorumlayabilirseniz içim içime az da olsa bir su serpilecek.şimdiden çok teşekkür ederim yorumunuzu bekliyorum

Rüyada sevdiğim çocuk askere gidiyordu ve ben de ağlıyordum “o lise 1 öğrencisi daha küçük gidemez” diyordum, sonra onun okul defterini gördüm ve ağladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir