Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgilisiyle Buluştuğunu Görmek

Rüyada sevgiliyle buluşmak neye delalet eder?

Rüyada sevgilisiyle buluştuğunu görmekRüyamda sevgilim ile parkta buluşuyorduk. Fakat ondan iki tane vardı, birisi bankta oturuyor diğeri ise benim yanımdaydı. Bankın karşısına baktığımda benimde tıpatıp aynım duruyordu ve ikisi de bana bakıyordu. Sevgilimin ikizinin kıyafeti yanımda olanınkiyle aynı. Fakat benim ikizimin kıyafeti farklıydı. Tanımadığım bir kıyafette değgil. Gardolabımda bulunan kıyafetlerden birisini giymişti.

İlk başta onları öyle görünce şaşırdım sonra yanımdakine “sinemaya gidelim hadi” dedim “tamam” dedi. yolda giderken “sen gerçek misin sahte misin” diye sordum “sahteyim” dedi. (biraz esprili bir sevgilim var) bende şaka yapıyor diye umursamadan yolda yürüyorduk. Sonra cüzdanımın boş olduğunu gördüm, kredi kartı paralarım falan yoktu fakat cüzdan vardı “Dur paramı evde unutmuşum, bize gidelim alalım” dedim. O kapıda beni beklerken bende içeride kredi kartımı paramı ararken uyandım.

Beni uyandıran ise sevgilim oldu, telefon çaldı arayan sevgilimdi. Hem rüyamda onu çift görüp hemde onun beni uyandırması garibime gitti. lütfen yorumlar mısınız. Şimdiden teşekkürler. 20, Erkek, flört, üniversite öğrencisi.

Rüyada sevgilisiyle buluştuğunu görmek yorumu

Rüyada sevgili ile buluşmak veya sevgili ile dolaşmak, muradına ereceğine işarettir. Rüyada park görmek yorgunluk belirtisi olup, dinlenme ihtiyacını gösterir, güzel bir tatile gitme, bulunduğu ortamdan uzaklaşma, dinlenme olarak yorumlanır. Rüyada parkta olmak bir süredir sonuçlanması beklediğiniz bir işinizin yakında sonlanacağını ve rahata kavuşacağınızı gösterir.

Değerli arkadaşım, rüyanda sevgilini çift görmeniz önemli bir rüya olup, gerçek hayatta bilinç altında ter alan onun hakkındaki bazı düşüncelerinin, bazı sorguların yansımasını ifade eder. Yani beynin kişiden bağımsız olarak yaptığı analizdir. Yani “bu kişi beni seviyor” hükmüne karşılık beynin “bu kişi beni sevmiyor olabilir mi?” ya da “bu kişi doğru biri” hükmüne karşılık beyninin “bu kişi yalancı olabilir mi” gibi analizlerin yansımasıdır. İşin ilginç yanı aynı şey kendin içinde olmakta (kendi ikizin de var). dolayısıyla kendi kendini de sorguladığını ifade etmektedir ki bunlar aslında senin kişisel gelişiminin göstergesidir.

“Rüyada Sevgilisiyle Buluştuğunu Görmek” için 2 yanıt

Eski kız arkadaşımla bir caddede rüyamda sevgili olarak yürüyoruz ve ben ona “bir şey ister misin” diye soruyorum “hayır” diyor, sonra “sana bir şey diyeceğim” diyor yanaklarımız birbirine değiyor, sonra bir kıyafet yerine giriyoruz, oranın sahibi de benim gittiğim spor salonunun antrenörü çıkıyor, onunla konuşurken rüya bitiyor. 18, Erkek, Bekar , Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir