Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliye Marul Yedirmek

Rüyada sevgiliye marul yedirmek neye işaret eder?

Merhaba, ben rüyamda sevgilime ellerimle marul, kıvırcık gibi bir yeşillik yedirdiğimi gördüm. Kendimde yiyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sevgiliye marul yedirmek neye yorumlanır?

Bu yorum, gerçek hayatta bir sevgiliniz var rüyanızda gördüğünüz kişi o anlamındadır. Rüyada sevgiliyi görmek sevgili sayfasında anlatılmaktadır. Ruyada sevgilinizi görmek, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir.

Rüyada marul görmek, dikkat etmeniz gerektiğine, çok aç gözlü birisiyle tanışacağınıza işaret eder. Bakınız ruyada marul sayfası.

Rüyada kıvırcık görmek üzerine gittiğiniz, çözmeye uğraştığınız sorun hakkında herhangi bir sonuç alamadığınızı, tekrar aynı noktaya geldiğinizi ve çevrenizin sizi bu sorun karşısında izlediğini işaret eder, rüyada kıvırcık sayfası da ilginizi çekebilir:

Bana göre rüyanız her ne kadar kendinizle barışık, mutlu bir kişi olsanız da çevrenizden kaynaklanan sebeplerle kimi sıkıntılar yaşadığınızı, hayal ettiğiniz o yemyeşil huzurlu ortama kavuşamadığınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Sevgiliye Marul Yedirmek” için bir yanıt

Lunaparktayım tek başıma ama sadece boş boş yürüyorum. Biri kolunu attı bana, sonra şey dedi Bundan sonra sen benim sevgilimsin sesi. Ondan sonra baktım uzun uzun ama birşey demedim. Gülümsedim sadece. Sonra gece yarısı oldu. Sonra biz bununla akşama kadar sarıldık güldük oturduk falan filan bayağı bir şeyler yaptık. Sen benim için çok özelsin. Biryere götürdü beni. Kimseyi senin kadar sevmedim falan dedi. Bende sarıldım buna. Sonra ertesi gün başkasını sarıldı öptü falan. Ama o kızda benim galiba onu tam çözemedim. Rüyamda benden iki tane var. Rüyamda aynı kişi değiliz ama. Sonra bu ben sinirlendim yanımda birisi vardı bu kız çirkin nasıl buna bakıyor falan dedim rüyamda aynı kişi değiliz çünkü. Sonra bir tane çocuk var esmer ismi can ama rüyamın sonlarına doğru çocuğun arkasından koşup can diye bağırıyordum ama çocuk rüyam boyunca benden kaçtı. Onu bulmaya çalışıyorum galiba çocuğun en yakın arkadaşı onun kışkırttığını falan düşünüyorum ondan hesap soracağım. En sonunda marketteydim sıradaydım orda gördüm sıradan çıkıp elimdekileri bıraktım arkadasından can diye bağırdım çocuk bana baktı kahkaha attı ve sonra koştu gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir