Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyi Başka Biriyle Görmek

Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek neye işaret eder?

Merhaba, bu sabaha karsı rüyamda sarışın, uzun saçlı bir kızla bizim eve gelmiş oturuyorlar ve bana diyor ki “ben yeni birisini buldum ve çok güzel artık hayatım düzelecek ve çok mutluyum” diyor, sürekli gülüyor, çok sevinçli, adeta havalara uçacak sevincinden ve bana bunları söyleyince ben çok sinirleniyorum üzülüyorum, acele acele sofrayı topluyorum ve tam o sırada kıza bakıyorum, “gerçekten de güzelmiş” diyorum içimden, ama kız bana hiç bakmıyor, hep belli bir noktaya gözünü dikmiş bakıyor ve bende yere bakıyorum.

O sırada yere bir böcek düşüyor o böcekte benim en nefret ettiğim tiksindiğim bir böcek, sonra üzüntülü bir şekilde uyandım ama su anda içimde acayip bir rahatlık var ne alakaysa artık. Çok merak ediyorum yorumlarsanız çok sevinirim bu rüya benim için çok önemli teşekkür ederim şimdiden.

Ben 20 yaşındayım, sevgilim yaklaşık iki ay önce çalışmak için yurt dışına gitti, ben istemedim gitmesini çünkü onu çok seviyorum ama o artık aramıyor, kaç gündür doğru düzgün yemek bile yiyemiyorum üzüntüden.

Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek yorumu

Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

Onu rüyanızda başka biriyle görmeniz ilişkinizde kimi sorunlar olduğunu gösterir ki bu büyük ihtimalle güven konusundan kaynaklanmaktadır.

Rüyada böcek görmek genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Böcek rüyaları tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verir.

“Rüyada Sevgiliyi Başka Biriyle Görmek” için 3 yanıt

Rüyada hoşlandığın çocuğu başka kızla görmek
Merhaba ben Emine. Rüyamda durmadan konuştuğum ve hoşlandığım çocuğu bir kızla el ele tutuşarak otururken gördüm. Hoşlandığım çocuk çok utangaç ve beni görünce başını öne eğip gözlerini kaçırıyor. Rüyamda da ben onları öyle görünce aynısını yapıp kafasını öne eğdi. İlk başta şaşırmakla birlikte çok üzüldüm ama sonra kızın saçından tutup yere yapıştırdım. Bu rüyayı bana açıklarsanız çok sevinirim çünkü acayip derecede merak ediyorum.

Emine merhaba,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

Uykumdan cok korkmus aglamakli bir sekilde uyandım, halen ruyanin etkisindeyim. Ruyamda sevgilim bana cok sadıkken bir anda 3 tane kizla tanisiyor, kızların dolduruşuna gelip benden ayrılıyor ve o kızlardan biriyle sevgili oluyor. Ne yaptiysam beni dinlemiyor, sucsuz yere yargiliyor, o kizdan vazgecmiyor, kız ise “sevgilini elinden almak icin boyle bir oyun oynadım, sevgilin artik benim” diyor. Gercekten çok etkisinde kaldim, yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir