Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyi Beyazlar İçinde Görmek

Rüyada sevgiliyi beyazlar içinde görmek neye çıkar?

İyi günler. Size yaklaşık 2 ay önce gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. O ara yeni bir ilişkiye başlamıştım ilk duygusal ilişkim olduğu için çok düşündüm, kaygılıydım. Çıkma teklifini kabul etmiştim ama hala endişelerim vardı doğru kişi olup olmadığı konusunda. Ramazan ayıydı istihareye yattım 4-5 defa. En son Kadir Gecesinde yattım ve o gece uyumadan önce Allah’a dua etmiş, bana doğru ve yanlışı, haklı ve haksızı, iyi ve kötüyü, SİYAH VE BEYAZI açıkça göstermesini istemiştim.

Gece rüyamda erkek arkadaşımı tepeden tırnağa beyaz kıyafetler içinde gördüm ve bunu hayra yorumladım; yanlış hatırlamıyorsam beyaz bir gömlek, beyaz kapri ve en çok dikkatimi çeken beyaz bir ayakkabısı vardı. Uyandığımda önce akşamki duamı unuttuğum için ilginç gelmemişti bu rüya ama hatırlayınca bana verilmiş bir mesaj olacağını düşündüm ve sevgilime biraz güvenim arttı ama daha önce çok sevgilisi olduğu için hala şüpheliyim. Şu anda ayrıldık ama o devam etmek istiyor sizce bu rüyaya güvenmeli miyim?Yoksa mantığımı mı dinlemeliyim? Şimdiden teşekkürler.

Kimden: nihal
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu, karmaşık, şaşkın, heyecanlı.
Rüyanızın anahtar kelimeleri: beyaz renk, sevgiliyi

Rüyada sevgiliyi beyazlar içinde görmek yorumu

Nihal selam.

Öncelikle rüyalara göre karar vermemek gerektiğini tekrardan hatırlatmak istiyorum. Çünkü Yüce Allah Dünya’da sadece biz insanlara akıl ve zeka vermiş, bunu kullanmamız gerekli.

Öte yandan rüyanız insana huzur veren, kendini iyi hissetmeniz sağlayan berrak bir rüyadır. Olumlu düşünmenizi katkı sağlayacak, olumlu düşündükçe her şey daha iyiye gidecektir.

“Rüyada Sevgiliyi Beyazlar İçinde Görmek” için bir yanıt

Yakın arkadaşından çıkma teklifi almak
New Mexico da internet kafe gibi bir yerde yakın arkadaşım Selinay bana çıkma teklif ediyordu ve bende kabul ediyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir