Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek nedir?

Rüyada sevgiliyi görmek, sevgili, sevdiğini görmek rüya tabiri, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyada bir sevgilisi olduğunu görmek neye çıkar?

Gerçek hayatta bir sevgilisi olmamasına karşılık rüyada bir sevgilisi olduğunu görmek rüya sahibi kişinin şu anda bir yalnızlık duygusu içinde olduğunu ve bazı şeyleri paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi kişinin şu anda bazı belirsizlikler yaşadığını ve en kısa sürede bundan kurtulacağını simgelerken alternatif olarak iş, okul veya aşk hayatında olumlu gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder, memnuniyet verici olaylar yaşayacağını yada kendini çok mutlu hissedeceği bir tanışmaya delalet eder.

Rüyada sevgiliyi başkasıyla görmek neye işarettir?

Sevgiliyi başkasıyla görmeniz sevdiği kişiyi başka biriyle görmek kendinizden tam olarak emin ve yetkin , Mevlana gibi olgun, Yunus Emre gibi ermiş bir insansınız mesajı taşır. Ancak sabır ve kendinden emin olmanın sınırını iyi tayin etmeniz gerektiğini aksi halde istenmeyen durumlara düşebileceğini simgeler. Rüyada gördüğünüz kişi sizin için ideal biri olabilir.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlenmesi neyi gösterir?

Rüyada sevdiği kişinin başkasıyla evlendiğini görmek sevgilinizle aranıza girmek isteyen birileri olduğunu, sevgilinizi elinizden kaçırmamak başkasına kaptırmamak için daha dikkatli olmanız, bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada sevgilinin evli olduğunu görmek ne demek?

Sevgilinin evli olduğunu görmek, sevdiği kişinin aslında başkasıyla evli olduğunu, size yalan söylediğini görmek şu andaki sevgilinizle yaşadığınız ilişkiden mutlu olmadığınızı, tatmin edici bir birlikteliğinizin olmadığını belirtir.

Rüyada sevgili görmek tabiri

Rüyada sevgili görmek, sevgilisini görmek, sevgiliyi görmek gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma işaret eder. Sevgiliyi mutlu görmek, sevgilisini güler yüzlü neşeli görmek ondan güzel bir haber alacağınıza, içinizi aydınlatacak gelişmeler olacağına işaret eder. Sevdiğini sinirli görmek, sevgiliyi üzgün ya da sevdiğinin ağladığını görmek ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir. Rüyada sevgili ile tartışmak veya sevgiliden ayrıldığını görmek ayrılık ya da bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyle buluşmak yorumu

Rüyada sevgiliyle buluşmak veya sevgili ile gezmek muradına ereceğine işarettir. Sevgiliyle karşılaşmak, onunla karşılaştığını görmek gerçek hayatta ona söylemek isteyip, söylemediğiniz şeyler olduğunu gösterir. Sevdiğinin mutlu olması birlikte şanslı, mutlu ve sağlıklı günler geçirdiğinize işarettir. Sevgilinin araması, sevdiğinin aradığını görmek veya onun mesajını almak onunla ilişkinizde kimi kendini ifade zorlukları yaşadığınızı gösterir. Sevgiliyle konuşmak sizin uyanık hayatta çektiğiniz kimi iletişim sorunlarını aşacağınızı, kendinizi daha iyi ifade etmenin yolunu bulacağınızı işaret eder. Sevgilinin evine gitmek şu andaki ilişkinizde bazı sıkıntıların yol açtığı stresten kurtulmanın bir yolunu bulacağınıza tabir edilir.

Rüyada sevgiliye sarılmak nasıl yorumlanır?

Sevdiğine sarılmak, ona sevgilisine sarıldığını, onunla beraberliğinizde onun yanındayken kendini mutlu hissettiğinizi ve bu duyguyu her zaman yaşamak istediğinize delalettir.

Rüyada sevgiliyi öpmek neye alamet eder?

Sevdiği kişiyi öpmek, sevgiliyle öpüşmek, onunla öpüştüğünü görmek sizi anlayan, size değer biriyle beraber olduğunuz için bundan büyük bir memnuniyet duyduğunuzu simgeler.

Rüyada sevgiliyi üzgün görmek ne manaya gelir?
Sevgiliyi üzgün görmek, sevdiğini mutsuz görmek ileride pişman olacağınız bir şeyi yapmamak için çok dikkatli olmanız gerektiğini, mantıklı davranmaya devam etmenizi tavsiye eder.

Rüyada sevgiliyi hasta görmek anlamı nedir?
Sevdiği insanı hasta görmek ilişkinizde sıkıntılı bir dönemde olduğunuzu ve bunu atlatmak için bir şeyler yapmak gerektiğini temsil eder.

Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek analizi
Sevgilinin ölümü, sevgilinin öldüğünü görmek sevgiliniz hakkında iyi haberler alacağınıza delalettir.

Not: bayan arkadaş, bayan sevgili, erkek arkadaş, erkek sevgili, flört, kız arkadaş, kız sevgili terimleri ile genel olarak sevgili kavramı anlaşılmaktadır.

“Rüyada Sevgiliyi Görmek” için 20 yanıt

sevgilimle aynı rüyayı gördük benim rüyamda o ayrılıyordu benden, onun rüyasında ben ondan ayrılıyodum ayrılma sebebimiz ikimizinde rüyasındada sıkılmış olmamızdı.

Yorumlayabilir misiniz ?

rüyadamda şuan bırlıkde olduğum sevgılım bana turk kahvesı yaptı bunun yorumunu aıklarsanız cok sevınıım..

Rüyamda sevgilim ben ve 2 kız ile beraber ev tutuyormuş. Kızları hiç tanımıyorum. 4’ümüz kalacakmışız. Beraber buzdolabı falan bakıyoruz eve. Sevgilim hep benim dediğimi yapıyor ve bana diyor ki; “sen benim nikahlım olacaksın, onlar geçici”. Sonra bir köy oluyor ve oraya götürüyor beni ailesiyle tanıştırıyor. Ailesi cok iyi karşılıyor.

Rüyanız herhangi bir anlam taşımamakta olup, günlük yaşamda kafanızı taktığınız olayın yansımasıdır.

rüyamda sevdiğim kızı başkası olarak gördüm bütün hislerim aynıydı fakat kız o kız değildi yorumlar mısınız

Rüyamda ben hem erkek arkadaşımla hemde başka bir kız ile çıkıyordum. Erkek arkadasım bunu öğrenince bana baya bi kızdı sonra bi baktım ki benim erkek arkadasım başka bir kız ile konuşuyordu ben de onları görünce hersey bitti dedim ve uyandım. Gercek hayata suan kavgaliyiz başka ve cogu zaman başka birisi var diye korkuyorum çok kıskanç bir yapım vardır.

Erkek arkadaşım rüyasında kendi evinde beni koltukta oturduğumu ve ama başka biri çıkıp ona sevgilim dediğini görmüş, ne anlama geliyor? yorumlar mısınız ?

Rüyamda 3 arkadaş bir yere gezmeye gidiyoruz, sonra bir orman görüyoruz, ormandan sevdiğim çocuk çıkıyor ve bize “paranız var mı” diyor, arkadaşım ona tam para verecekken ben ona “parayı ona değil bana ver” diyorum, oda bana veriyor ve tam o anda ağaçta sarkan bir maymun kafama konuyor ve sevdiğim çocuk bana endişeli bir şekilde bakıyor.

Benim sevgilim yok fakat rüyamda bir sevgilim vardı, bu duyguyu hissediyordum, sarildik ve 3 yılık bir yolculuğa cikacagini arada bir geleceğini söyledi gitti, ben çok üzüldüm kahroldum, gerçekten hissettim sonra geldi ona kavustum gerçekte sevgilim yok bu ne demek olabilir ?

Rüyamda erkek arkadaşımı babamla tanıştırmak için eve getiriyorum ama babam beğenmiyor, istemiyor, bir suru hakaret ediyor hungur hungur agliyorum gitmek istiyor burda kalamam diyor yalvar yakar gitmemesini sagliyorum birden kalabalık oluyor birsuru insan geliyor babam yine hakaret ediyor yataklar var evin içinde annemle babam yatıyor sevgilimle ben yatacakmisiz tam yaticaz uyaniyorm

Rüyamda sevgilimi gördüm yemyeşil bir yerde çardakta oturuyoduk sarıldık sonra gittim geri geldiğimle her yer karlıydı onla konuştum ama beni duymadı

Rüyamda sevgilim ile en yakın arkadaşımın kavga ettiğini ve sonrasında da sevgilimin galip geldiğini gördüm, birde annem ile mağazada bir seylere bakarken o da tesadüfen bulunduğumuz yere geliyordu ve senin burada ne isin var diye hesap soruyordu. Bunlar neye işaret birisi söylesin lütfen.

Lütfen önce rüyada kavga görmek sayfasını okuyun. Rüyada mağazada bir şeylere bakmak rüyayı gören kişinin reel yaşamında kendisinin, ailesinin veya sevdiği birinin bir ihtiyacını karşılamak için bir adım attığını ancak bu ihtiyacı karşılamak için şu anda hazır olmadığını temsil eder

Eski sevgilim rüyasında benim elimde esmer bir kız çocuğu görmüş, ikimizin yaşı da 22, oda evli bende evliyim, onun iki kız çocuğu var, benim çocuğum yok. Sizce gördüğü rüya ne anlama geliyor?

Uzaktaki sevgilimi elinde bembeyaz uzun bir gelinlikler bana doğru geldiğini gördüm bu neye işarettir?

Rüyamda sevgilim bana bir hediye alarak geliyordu o arada ben annemle bulusucaktim sevgilimin yanıma geleceğinden haberim yoktu bir anda çıktı hediyeyi bana verirken. Dedim annem burda o da arkasını döndü annem, hade kizim sonra konuşursunuz dedi ve sevgilim gitti hediyeyle hediyede çekilişte kazandığı bir oyuncak ayı idi. Sonra annemin yengelerle konuştuğunu duydum. Annem ben bu ilişkiyi istemiyorum dedi. Uzun zamandır sevmedigim iki yengem bu ilişkiye karisma mudahale etme diyerek oluruna birak derlerken duydum.

Yardım edin 1 aylık bir sevgilim var 3 4 günde bir geceleri rüyama giriyor sürekli 1 gecede 2 3 kere rüyama giriyor korkuyorum kötü bir şey mi ?

Merhaba. Rüyamda sevgilimin eski sevgilisiyle bizim evimize bayram ziyaretine gekiyordu. Ama hala sevgilimle bir ilişkimiz vardı . Sonra sevgilim benim odama geldi o sırada bende yanına geldim ve hüngür hüngür aglıyarak nasıl yaptın falan dedim o da babası gönderdi zorla falan dedi sonra ben de iliskimi bitirdim ayrıldım yani sonra peşinden koştu ama cidden bitmişti barışmadık. Rüyama lütfen cevap verir misiniz yaaa çok kötü hissediyorum . Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir