Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sevgiliyi Hasta Görmek

Rüyada sevgilinin hasta olduğunu görmek nedir?

Merhaba, ben 18 yasinda bir genc kızım, hemsirelik okuyorum. sevgilimle 1, 5 senedir beraberim. son 3-4 gündür tartisiyoruz. Ben aileme daha söylemedim onunla cikdigimizi, cünki ailemin nasıl bir tepki verecegini bilmiyorum o yüzden söyleyemedigim için sürekli tartisiyoruz. Askerligini henüz yapmadi uzaltiriyor. Bu senede askere gitmeyecek.

Rüyama gelince, rüyamda muayeneye gelen sevgilim çok hasta idi ama ben ona soguk davraniyordum, ona kızgin olduğum için oysa o bana iyi davraniyordu ama üzülüyordum, ona belli etmemek için hiç konusmuyordum ve o çok kötü hastaydi. Hastaligini bilmiyorum ama hastaneye kaldirmamiz gerekiyordu, nefes almakdta bile güclük cekiyordu. Lütfen bana yardım edin, cevaplarinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim. Rüya temaları: muayene gitmek, sevgili, hastalık, hasta olmak, nefes zorluğu, nefes güçlüğü çekmek.

Rüyada sevgiliyi hasta görmek tabiri

Rüyada hasta görmek genel anlamda sağlıkla ilgili bir haber demektir. Bir yakınınızın sağlık haberini alacaksınız anlamına gelir.  Rüyada hasta görmek rüya açıklaması detaylı olarak hasta sayfasında bulunmaktadır. Rüyada sevgilinin hasta olduğunu görmek kişinin sevgilisinden kaynaklanan bir acı çektiği anlamına gelir bakınız rüyada sevgiliyi görmek sayfası.. Sevdiği kişinin hasta olması kişinin yaşadığı bu acı yüzünden büyük bir korku içinde olduğunu ve bunun her gün arttığını, endişeli ve mutsuz ruh haline girdiğini temsil eder.

“Rüyada Sevgiliyi Hasta Görmek” için 2 yanıt

öncelikle merhaba ben 2 yıla yakın kimseyle çıkmadım 2 3 gün önce bir cıkmaya başladım.e şimdi rüyamda anlatıyorum sevgilimi hastanede gördüm kolunda serum takılı idi ve cok hasta gözüküyordu neyin var diye sorduğumda grip olduğunu söylüyordu lütfen bu rüyanın ne anlama geldiğini söyler misiniz

Sevdiğim kisiyi ruyamda kanser olmus olarak gordüm..Evine gidiyoruz ev cok kalabalik o ortada bir yatakta yatiyor, ben yanina yaklasamiyorum uzaktan bakiyorum…etrafi birsuru yakiniyla doluydu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir