Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyi Kucakta Taşımak

Rüyada sevgiliyi kucakta taşımak ne demektir?

Rüyamda eski sevgilimi kucağımda taşıyordum ve taşırken öpüyordum. Rüyada eski sevgiliyi kucakta taşımak, sevgiliyi taşıdığını görmek ne demek? 28 Aralık 2009, 21:22

Rüyada sevgiliyi kucakta taşımak neye yorulur?

Rüyada sevgiliyi kucakta taşımakSinan merhaba, bu konuda geniş açıklamayı eski sevgili sayfasında inceleyebilirsin çünkü rüyanın ana unsuru eski sevgilini görmüş olmandır. Rüyada kucaklama, birisini kucaklamak, birinin kucakladığını görmek, kucağına almak, kucağına aldığını veya kucağında taşıdığını görmek öz benliğinizi, niyetinizi ifade eder. Burada niyetinizin sevgi, ilgi olduğu görülmektedir.

“Rüyada Sevgiliyi Kucakta Taşımak” için 6 yanıt

Rüyada eski sevgiliyi kucağına almak
Eski sevgilimi rüyamda gördüm ve kucağıma almışım, bebek tutar gibi hiç bırakmıyorum, yanında da arkadaşları var. Bir ara arkadaşının eniştesi geldi, amcamları falan gördüm, o ara kucağımdaki sevgilim oyuncak tavşan olmuş, bunu yorumlamanızı istiyorum, neye işarettir?

rüyamda sevgilimin babası sevgilimi kucağında taşıyıp benim kucağıma bırakıyordu . yüzü bana dönük bir şekilde kucağımda duruyordu. bir süre öyle kaldık. sevgilimin utangaç biri olduğunu düşündüğüm için babasının böyle bir şey yaptığını düşünüyorum rüyada. ormanlık bir yerdeyiz bu arada rüyamda. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

rüyamda parmağım kopmuştu ama kan akmıyordu fakat canım yanıyordu ve ağlıyorum eski sevgilim beni ağlarken gördü ve yanıma geldi bana ne olduğunu sordu bende anlattım daha sonra ise beni kucagına aldı okulun oraya geldik ve kucagından indirmek zorunda kaldı hiç bir şey anlamadım bu rüya neye işaret hemen cevap verin lütfen

Ayvaz selam, lütfen önce eski sevgiliyi rüyada görmek sayfasını okuyun. Onu sırtınızda taşımanız ise aslında onu kontrol etme, yönetme güdülerinizi temsil etmektedir.

Rüyamda sevdiğim adamın yürürken birden bire yere yığıldığını gördüm, hemen onun yanına gidip kolunun alına girip destek oldum, beraber yürüdükten sonra kucağıma aldım. Gideceği yere bıraktıktan sonra annesi geldi. Sonra ben gittim. Lütfen yorumlar mısınız Çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir