Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada sevgiliyle aynı yatakta yatmak

Rüyada sevgiliyle aynı yatakta yatmak neye delalet eder?

Gerçek hayatımda kafam şu anda çok karışık çünkü 2 kişi arasında kaldım, bunlardan birisi 15 gün önce önce ayrıldığım eski sevgilim ki onu hala unutabilmiş değilim, diğeri ise henüz yeni tanıştığım birisi. Bu sabah, sabah ezanı okunurken dua ettim ve “hangisi hayırlısı ise o olsun” diye dilek diledim ve ezandan sonra uyudum, uyuduğumda ayrılmış olduğum sevgilimi gördüm.

Rüyada eski sevmiş olduğum kişi ile bir araya geliyor, hiç bir şey konuşmadan birbirimize sarıldık. Sonra onunla aynı yatakta yattığımızı gördüm, ama sadece yatıyorduk. Kafam iyice karıştı, bunlar ne anlama gelmekte, rüyada eski sevgilinde aynı yatakta yatmak ne demek? yorumlar mısınız? şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada sevgiliyle aynı yatakta yatmak nasıl yorumlanır?

Yeter merhaba. Sevdiği kişiden ayrılan kişiler ayrıldıkları insanı sık sık rüyalarında görürler. Bu tüm dünyanın bildiği, kanıtlanmış bir bilgidir. İster ayrılık olsun, ister ölüm olsun ya da isterse herhangi bir nedenle uzak kalmak olsun, hep böyledir. Lütfen rüyada eski sevgilini görmek sayfasını dikkatle inceleyin.

Gördüğün rüya aynı zamanda senin uyanık hayatında önemli bir kararsızlık yaşadığını, tercihini hangi tarafa kullanacağına karar veremediğine de işaret edebilir ki zaten sende bu durumun farkındasın. Kararsızlık çok kötüdür ama sonuç olarak her şeyin hayırlısını dilemek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir