Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sevgiliyle Börek Yemek

Rüyada sevgiliyle börek yemek neyi gösterir?

Konu : Rüyamda ayrıldığım sevgilim ile börek yediğimi gördüm.

Mesajınız Rüyamda ayrıldığım sevgilim ile bir çay bahçesinde oturduğumuzu ve elimin omzunu sardığını ve gelen önce onun böreği ısırdığını sonra benim yediğimi gördüğüm bir rüyanın tabirini merak ettiğim için size sormak ihtiyacında bulundum iyi günler teşekkürler.

Rüyada sevgiliyle börek yediğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye etmektedir.

Rüyada börek yemek, börek yediğini görmek yaşamınızda güzel bir dönem geçirmekte olduğunuzu belirtir.

“Rüyada Sevgiliyle Börek Yemek” için 2 yanıt

Merhaba,
Ruyamda benden ayrilan sevgilim toplu bir yemekte yanima gelip benimle muhabbet etmeye calisiyordu, bu benim de hosuma gidiyordu ve ona onumdeki yemeginden yedirmeye basliyordum ve gulusuyorduk. Yorumunuzu alabilir miyim lutfen? Tesekkurler

Isimsi merhaba, sağlıklı yorum almak isterseniz rüyalarınızı rüya gönder sayfasından detaylı olarak ve hakkınızda bilgi vererek göndermelisiniz aksi halde sadece genel bilgi verilebilir.
Rüyanız gerçek yaşamda karşı cins ile tanışmak, iletişim konularında problemler yaşadığınızı ya da şu anki ilişkinizde kimi sorunlar yaşadığını simgeler. Bu uyarıcı bir rüya olarak kabul edilmektedir ve değerini bilip, ona önem vermek gerekmektedir. Rüyada eski sevdiğiyle karşılaşmak yanı zamanda mevcut durum ve yaşadığınız koşulda bir dengesizliği ve kaosu işaret edebilir, mevcut durumdan kaçma arzunuzu gösterebilir. Ufkunuzu genişletmek veya maneviyat konusunda yeni bir yaşam tarzı denemeniz gerektiğini önerebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir