Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyle El Ele Gezmek

Rüyada sevgiliyle el ele gezmek neyi işaret eder?

Merhaba, Rüyamda sevgilim ve onun iki arkadaşıyla çay bahçesinde oturuyorduk. Sonra sevgilim bana benden ayrılmak istediğini söyledi. ( gerçek hayatta genelde bunun tam tersi olur. ) Bende ona ‘biraz yürüyelim’ diyorum ve sahilde sevgilimin sol elini tutarak yürümeye başlıyoruz. Bir şey konuşmuyoruz ama ellerimiz birbirine sımsıkı kenetleniyor. Parmaklarımızı birbirine geçiriyoruz.

Bu arada 25 yaşımdayım ve sevgilimle 1. 5 senedir birlikteyiz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada sevgiliyle el ele gezmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız uyanık hayatınızda sevgiliniz ile aranızda çözülmesi gereken kimi konular olduğunu, o sorunları çözdükten sonra daha mutlu günlere kavuşacağınızı göstermektedir.

Rüyada çay bahçesinde oturmak, çay bahçesinde oturduğunu, çay bahçesinde çay içtiğini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan yakında kurtulacağına, feraha ereceğine işaret eder.

“Rüyada Sevgiliyle El Ele Gezmek” için 2 yanıt

Rüyada sevgili ile gezmek
Sevgilimin yanına gezmeye gidiyorum ve onun sarışın bir erkek arkadaşıyla tanışıyorum, çok sinir oldum, arabayla geziyoruz, 2 erkek arkadaşı daha geldi, bunun gibi şeyler gördüm ve bir anlam veremedim.

Seven kız merhaba,
Rüyanız sevgiliniz ile aranızda halledemediğiniz bazı sorunlar olduğunu işaret etmektedir.
Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir