Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada sevgiliyle kavga etmek neye işaret eder?

Dün gece gördüğüm rüyamda iki yıldan beri birbirimizi çok sevdiğimiz sevgilim ile hiç yoktan bir sebeple kavga ettiğimizi gördüm, kavgada ben elimde olmadan sesimi yükselttim o da kendisinden hiç beklemediğim bir şekilde bana hakaretler etti ve ayrıldık. Kavga edip sevgiliyle ayrılmak ne anlama gelir? bunu yorumlarsanız kafamdan çok büyük bir soru işaretini atacaksınız, rica ediyorum.

Rüya detayı: yaş 18
meslegim ögrenci
cinsiyet erkek
rüyada geçen renkler sarı beyaz siyah
saat:sabaha karşı3. 4 gibi tam emin degil
kat: sokakta oluyor olay

Rüyada sevgiliyle  kavga ettiğini görmek neye yorulur?

Sizin yaşınızda gencecik, pırıl pırıl gençler rüyasında sevgilisiyle kavga etmesine, rüyada sevgilisinden ayrılmayı kafaya takacağına derslerine, eğitimine, geleceğine kafayı yormalıdırlar. Unutmayın, güzel bir eğitim almaz, geleceğinizi garanti altına almazsanız günümüz şartlarında sevgilinizle güzel yaşam sürme hayaliniz sadece bir kabus olarak karşınıza çıkar ve yaşamınız sıkıntılarla geçer.

Rüyada sevgili görmek hakkında yeni rüya yorumu talebi kabul etmeyeceğimizi yazmış olmamıza rağmen size ve diğer gençlerimize bu mesajı yazmak için başvurunuzu yayınlıyorum.

Rüyada kavga etmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir