Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada sevgiliyle kavga etmek neye işaret eder?

Dün gece gördüğüm rüyamda iki yıldan beri birbirimizi çok sevdiğimiz sevgilim ile hiç yoktan bir sebeple kavga ettiğimizi gördüm, kavgada ben elimde olmadan sesimi yükselttim o da kendisinden hiç beklemediğim bir şekilde bana hakaretler etti ve ayrıldık. Kavga edip sevgiliyle ayrılmak ne anlama gelir? bunu yorumlarsanız kafamdan çok büyük bir soru işaretini atacaksınız, rica ediyorum.

Rüya detayı: yaş 18
meslegim ögrenci
cinsiyet erkek
rüyada geçen renkler sarı beyaz siyah
saat:sabaha karşı3. 4 gibi tam emin degil
kat: sokakta oluyor olay

Rüyada sevgiliyle  kavga ettiğini görmek neye yorulur?

Sizin yaşınızda gencecik, pırıl pırıl gençler rüyasında sevgilisiyle kavga etmesine, rüyada sevgilisinden ayrılmayı kafaya takacağına derslerine, eğitimine, geleceğine kafayı yormalıdırlar. Unutmayın, güzel bir eğitim almaz, geleceğinizi garanti altına almazsanız günümüz şartlarında sevgilinizle güzel yaşam sürme hayaliniz sadece bir kabus olarak karşınıza çıkar ve yaşamınız sıkıntılarla geçer.

Rüyada sevgili görmek hakkında yeni rüya yorumu talebi kabul etmeyeceğimizi yazmış olmamıza rağmen size ve diğer gençlerimize bu mesajı yazmak için başvurunuzu yayınlıyorum.

Rüyada kavga etmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek” için 5 yanıt

.
Rüyamda dünyalar tatlısı ağzına bugüne kadar hiç kötü söz almamış olan sözlüm başkasını sevdiğini beni artık sevmediğini söylüyordu. Bu kızın ise benim bir arkadaşım olduğunu gördüm. Acaba gün içinde bu kişilerle görüştüğüm için bilinçaltıma yerleşmiş olabilir mi , yoksa yorumlanması gereken bir rüya mı. Teşekkürler…

Hep eski sevgilim ile ilgili rüyalar görüyorum ve benim rüya yorumlarına ilgim büyük bu ilgim bu site sayesinde başladı. Sizinde biz okuyuculara verdiğiniz ilgi için teşekkür ederim.
Ruyam şu; eski sevgilimin okulda herkesin önünde başka bir çıktığım olduğunu bildiği halde yanıma gelip konuşması, ilgilenmesi. Ve birde bir arkadaşım rüyasında bizi görmüş onunda ruyasi su; ilk once kavga ediyormuşuz sonrada sarilip birbirimizi öpüyormuşuz.

Irmak selam, sitemiz hakkında düşüncelerin için teşekkür ederim. Sizin gibi değerli arkadaşlara yardımcı olmak bizi mutlu ediyor. Rüyanız hakkında bilgiyi eski sevdiğini rüyada görmek sayfasında inceleyebilirsin. Bana göre ana tema sürekli onu görmenizdir, rüyalardaki olayların fazla önemi yok gibi görünmekte ve onunla iken yaptığın hataları yeniden yapmamak konusunda seni uyarmaktadır.

Sevgilimin en yakın bir kız arkadaşı var, sevgilime “oğlumla ve yeni erkek arkadaşımla İzmir’e taşınacağız, hoşça kal” diyor bunun üzerine erkek arkadaşım çok üzülüyor gözleri doluyor “yapma bunu bana, güvendiğin insan güvenilmez” falan gibisinden konuşuyor, sonra uyanıyorum ama rüyadayım. Yani rüyanın içinde rüya olarak gördüm bu olayı. Sonrasında sevgilime anlatıyordum o da bana “o benim en yakın arkadaşım tabi mutluluğunu düşüneceğim” falan diyor ama ben inanmıyordum, sevgilimin en yakın kız arkadaşına aşık olduğunu düşünüyordum ve kavga ediyorduk.

Arzu merhaba, gördüğün rüya sevgilinden daha fazla ilgi beklediğini ve aranızdaki gizli güven sorununu çözmek istediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir