Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek Ne Demektir?

Rüyamda annem, ablam ve erkek kardeşimle karanlıkta inşaat ve yol çalışması yapılan caddelerde dolaşıyoruz. Caddenin üstünde tepe var oraya doğru gidince erkek kardeşim kayboluyor, onu aramak için hepimiz ayrılıyoruz. Bir anda evli bir arkadaşımın evinde buluyorum kendimi, yalnız eşi arıyor telefonu açıyorum. Evden çıkarken eşi geliyor yukarı çıkıyoruz, eşi annesi komşular falan kalabalık kadınlarla tartışıyoruz, sonra ben sevgilimin yanına gidiyorum.

Dükkanda Bir sürü kadınla birlikte oturuyor, beni umursamıyor ben kucağına atlayıp tokat atıp kavga ederken “bu hep böyle” diyor diğer kadınlara. Sonra başka bir kadın gelip “beni bunlarla mı aldatıyorsun” diyor. Sevgilim onu umursuyor. Ayağı kalkıyor. Orada Uyandım.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Ettiğini Görmek Tabiri

Nur merhaba, karanlıkta inşaat yol çalışması caddeler annen, ablan ve erkek kardeşinle dolaşman aslında şu anda aile olarak gelecek hakkında karamsar olduğunuzu, belki de umutlarınızı kaybettiğinizi anlatırken inşaat ve caddede yol çalışması olması durumun düşündüğünüz kadar kötü olmadığını, karşınıza yeni imkanlar çıkacağına işaret etmektedir. Bu konuda yol rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. Bu sırada kardeşinin kaybolması ise büyük ihtimalle geçmişte sahip olduğun ama şu anda kaybettiğin bazı şeylerin anısının canlanacağına delalet etmektedir.

Rüyanın odak noktası sevgilinin yanına gitmen ve orada yaşananlardır ki bunların anlamı senin gerçek hayatta kendinle barışık biri olduğunu anlatmakta ancak sevgilin ile aranızda halledilmesi gereken bazı meseleler olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir