Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyle Mesajlaşmak

Rüyada sevgiliyle mesajlaştığını görmek neye çıkar?

Sevgilimle mesajlaşıyorduk, sonra o bana bir fotoğraf attı, turuncu bir arabanın içindeydi fotoğrafta çekildiğinden haberi yok gibi duruyordu ama atan kendisiydi. Sonra sevgilimle motorlarda oturuyorduk o birden bana vurmaya başladı ama sebebini hatırlayamadım. Sonra bir adam sayesinde biri bana iş teklif etti doğru hatırlıyorsam avukatlıktı, çok mutlu olmuştum. Sonra küçük otel gibi bir yerde eski öğretmenimi ziyarete gitmiştim. Sonra 4 öğretmen daha geldi biri daha eski öğretmenimdi. Merdivenden indiler. Ben de indim. Eski öğretmenimle konuştum nasılsın iyi misin falan ama adımı hatırlamasına çok şaşırmıştım.

Sonra bir öğretmenle daha konuştum hatırladığım kadarıyla bu şuan okuduğum okuldan bi öğretmen. Bana başarılı bir öğrenci olduğumu söyledi. İstersen sana yardım edebilirim dedi. Sonra oğlunu gösterdi adını da söyledi ama hatırlamıyorum. Bana oğluyla evlenip evlenmek istemediğimi sordu. Ben de benim gönlümde biri olduğunu söyledim. O da peki ama mutlaka 2-3 soru sormaya gel dedi. Ben de kabul ettim. Sonra doğru hatırlıyorsam merdivenden çıktım rüya bitti uyandım ama rüyamda rüya görüyormuşum. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada sevgiliyle mesajlaşmak yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüyada bir çok olay gerçekleşiyor ama en önemli konu rüya içinde rüya görmendir ve rüya içinde görülen rüyalar çok kısa zamanda gerçekleşen rüyalardır. Lütfen rüyada eski sevgiliye mesaj attığını görmek sayfasını da inceleyin. Görmüş olduğun rüya yakın zamanda seni çok mutlu edecek bir haber alacağına delalet etmektedir. Rüyadaki diğer olaylar ise günlük yaşamında kafanı taktığın olayların rüyadaki yansımalarıdır.

“Rüyada Sevgiliyle Mesajlaşmak” için 9 yanıt

Ben rüyamda sevdiğim çocuktan mesaj aldım ama normalde atması imkansız çünkü her yerden engelledi beni, mesaj olarak 005 yazmıştı sadece ve bende mesajı görüp diyorum ki “oda numarası bu hemen hazırlanıp gidiyim kesin barışıcaz” derken uyandım, gerçek sandım hatta çok gerçekçiydi. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Aslı merhaba, Rüyada mesaj aldığını veya kendisine mesaj geldiğini görmek rüya sahibinin amaçlarına ulaşmak için sabırlı olması ve bir süre daha sıkı çalışıp sonucu beklemesi gerektiğine yorulur. Bakınız mesaj rüya tabiri sayfası.

Merhaba. Ben rüyamda benim sevdiyim kişinin artık halamın kızını sevdiyini ve onunla mesajlaşmalarını, halamın kızının telefonunda gorduyumu goruyorum ve aglıyorum, halamın kızıyla tartısıyorum, halamın kızıda onu sevdiyini soyluyor, oda aglıyor ve ben ruyadan uyandım bogulurcasına, ezan okundu uyanan zaman.

Türksan selam, gördüğün rüya aslında gerçek hayatında dost ve arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade etmektedir.

Rüyada yanlış mesaj göndermek
Merhabalar, rüyamda annemin telefonundan yanlışlıkla hoşlandığım kişiye mesaj gönderiyordum ve benim olduğumu anlıyor ve bana sitem dolu mesaj atıyordu. Daha sonrasında ise kutu içinde bir kaç paket çikolata ve bir kaç hediye gönderiyordu bana. Ben neden böyle davrandığını anlayamıyordum.

Rüyada mesaj göndermek rüyayı gören kişinin yaşamakta olduğu sıkıntıya çare aradığını gösterir ve çekilecek bazı sıkıntılardan ders alıp, bundan sonra hayatında isabetli kararlar vermek durumunda çok güzel ve aynı zamanda mutlu günler yaşanacağını, çok rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğini, yapılacak çalışmalar ve ortaya konacak işler sayesinde büyük başarılara imza atılacağına, insanlar tarafından sevilen ve sayılan biri olacağına, sıkıntı ve üzüntüleri arkada bırakacağını, devamlı daha iyiye ulaşmak için çalışacağını ve yeni başarılı adımlar atacağını temsil eder. Ancak gördüğün rüya bu güzelliklere kavuşmak için daha dikkatli olmak gerektiğine işaret etmektedir.

Gerçek hayatta sevgilimle ayrı kalmak zorundaydık, aileler konuşmamızı istemiyordu ama biz gizli saklı konuşmaya çalışıyorduk, işte sonra dün gece rüyamda sevgilimle mesajlaşıyorduk, ben ona rüyamda sürekli “bak vallahi şu an rüyamdan sana mesaj atıyorum” diyordum, o gece de sevgilim mesaj atmış ama uyuyordum, işte bu geceki rüyamda yine sevgilimle mesajlaşıyorduk, tek hatırladığım kısım telefonumla ilgili sorular soruyordu.

Rüyamda konuştuğum çocuk gece bana msj atıyor çok kötü hasta oldum yastığa düşen terdeki ateşim 27 diyor bende kızıyorum dikkat etmiyorsun kendine falan diye 27 nin anlamı ne acaba?

Rüyamda annemlere kızdığım icn eski sevgilime msj attm aona ondan nefret ettgimi ve seni tanigim gune lanet olsn dedm onun bna verdigi cvp meyve yiyecm sonra knsalm olmaz mi ddi ve bn cok kizdm cok sinirlendim baktm uyanmsm megersem rüyagmıs. Ayrica onu cok sewiyrm onu unutamdgm icn mi ble ruya gruyrm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir