Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sevgiliyle Namaz Kılmak

Rüyada sevgiliyle namaz kılmak ne demektir?

Merhaba, rüyamda bir odada, yeşilli beyazlı bir halı üzerinde, sevgilim önümde ben arkasında, beyazlar içinde namaz kılıyorduk. O namazı sesli kılıyordu bende onu takip ediyordum. Bunun anlamı nedir? 31 yaşında bekar bayanım.

Rüyada sevgiliyle namaz kılmak yorumu

Rüyanız hayırlara vesile olup, hem dünya yaşamı ve hem de ahiret hayatı için iyi şeyler yapacağınıza işaret etmektedir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada görülen sevgili aslında sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgiliyle Namaz Kılmak” için 2 yanıt

Rüyamda nikahlı iki kocam olduğunu gördüm, iki kocamın yan yana namaz kıldığını gördüm.Bu ne demektir?

Hayırlı günler ben çok etkisinde kaldığım bir rüyayı paylaşmak istiyorum ve kafamı çok kurcalıyor, beni aydınlatırsanız sevinirim. Rüyamda eski nisanlimla cemaat ile birlikte namaz kılmak için saf tutuyorduk, çok kırgın ve kızgın ayrıldık ve rüyada da bir birimizin yüzüne hiç bakamiyorduk şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir