Rüyada Sevgiliyle Nişanlandığını Görmek

Rüyada Sevgiliyle Nişanlanmak Neye Delalet Eder?

Rüyamda sevgilimle nişanlandığımı gördüm. Nişanımız olacakmış ve sevgilimle nişan yüzüğü bakmaya gidiyoruz, yanımızda küçük kardeşim de varmış. Kardeşim yüzüklerin en iyisini, en kalın ve pahalısını almamızı istiyor, bunu alın, bunu alın diye devamlı lafa giriyor. Sevgilim onu yanımızda getirdiğimize pişman oluyor.

Nişanlanacağız, yüzüklere bakıyoruz ancak ama en ucuz yüzüğün fiyatı 5 bin liradan başlıyormuş, sevgilim “bu yüzüklerin daha ucuzu yok mu, bunu nasıl ödeyeceğiz” diyor, bir de sevgilim ise üzerinde gül olan mor yüzük seçiyor, fiyatını soruyoruz adam “40 bin” diyor, hemen onu bırakıyor, bende “zaten hiç beğenmedim, neden o yüzüğe baktın ki” diyorum? Bunların bir anlamı var mı?

Rüyada Sevgiliyle Nişanlandığını Görmek Nasıl Yorumlanır?

Yasemin merhaba, görmüş olduğun rüya sana bir mesaj vermekten ziyade daha çok gerçek hayatta kafanı taktığın bir konunun (sevgilinle evlenmek) uykudaki yansıması ya da kendini iyi hissetmen için beyninin ortaya çıkardığı bir senaryo (iyileştirici rüya) ya benziyor. Eğer bu rüyanın bir mesaj verdiğini düşünüyorsan o zaman rüyada yüzük görmek sayfasını inceleyerek kendin bir anlam çıkarabilirsin.

Normal şartlarda kişinin sevgilisiyle nişanlandığını görmesi rüyayı gören kişin sevgilisiyle evlilik yolunda bir yuva kurmak için bir adım attığına veya atacağına, mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşacağına yorulur, lütfen rüyada nişanlanmak sayfasını da inceleyin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir