Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyle Sarılmak

Rüyada sevgiliyle sarılmak neye işarettir?

Merhaba, rüyamda tatil köyüne benzer bir yerdeyim. Üzerimde beli açık ince giysiler var, etrafta elinde bardaklar, keyif içinde salınarak yürüyen birkaç insan hoş sohbette. Hava çok güzel, masmavi, sıcaktı. Yanımda sevdiğim adam. Bulunduğumuz yer. belirli mesafelerle tavana ve tabana gelen yerleri oymalı mermer sütunlar, zemin tamamen mermer döşeli çok, çok geniş alandayız.

Biraz ilerde yine mermerden 15-20 basamaklı merdiven var aşağıya, bahçeye veya kumsala giden yola benzer bir yere iniyor. Sevgilim, adeti değildir hiç, bermuda şort giymiş. Tam karşımda yüz yüze bakıyoruz iki elini belimin iki yanından tutmuş bakıyordu bana.

Aşağıdan yani merdivenlerden (gerçekte tanımadığım yüzler) tanıyormuşuz bir erkek bir kadın sanırım eşler çıkıyorlar. Birden biz tedirgin olup aman görmesinler diye sırtımızı döndük. Aslında gördüler de onlar bizi sarılırken, o anda ayrılınca bir şey anlamamışlardır diye düşünüyoruz. Sevgilimle aramızda bir şey yokmuş gibi yaptık. O arada eski bir arkadaşımı görüyorum yanında biri daha var sanırım eşiydi, başımla selam veriyorum sadece.

Sonra biz yine aynı merdivene yakın mesafede yine yan yana geldik. Bu sefer ikimizde birbirimize sarılırdık çok sıkı. Yine aynı kadınla erkek, yine merdivenden çıkıyorlar. fakat bu sefer bizde hiçbir tepki yok. Çok rahatız ayrılmıyoruz onlar yanımıza geldiği halde. İlginç yanı rüyamda hiç konuşma geçmedi. kelime anlamlarına sitenizden baktım ama bütünüyle yorum yapmaktan acizim. Yardımcı olursanız sevinirim. Rose

Rüyada sevgiliyle sarılmak nasıl yorumlanır?

Hakkınızda yeterli detay olmadığı, içinde bulunduğunuz ruh halini bilmediğimizi ve rüyanızdaki unsurların birbirini tamamlayan olmamaları nedeniyle sağlıklı bir yorum yapmak mümkün görünmüyor. Benim söyleyecebileceğim tek şey, rüyanız sevdiğiniz kişi tarafından çok şaşıracağınız bir gelişme yaşayacağınızı temsil edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevgiliyle Sarılmak” için 4 yanıt

Rüyada küs olduğu arkadaşına sarıldığını görmek
Merhaba, ben rüyamda aramın bozuk gibi olduğu, şu anda küs olduğum, eski en yakın arkadaşlarımı gördüm ve birbirimize sarıldık, nasıl tabir edilir?

Korkak merhaba,
Rüyada sevmediğin arkadaşını görmek, gerçek yaşamda her zaman için kontrollü olup, olumsuz gelişmeleri dahi avantaja çevirmenin yollarını bulmak gerektiğini işaret eder. Küs arkadaş görmeniz aynı zamanda hayal kırıklıkları gösterir, bazı şeyleri yeniden değerlendirmeniz lazım geldiğini simgeler.

rüyamda çok güzel bir şehrin ortasındaydım birden ışıklar arsında sevdiğim kişiyi gördüm ona doğru koştum ve birden bire o da bana sarıldı çok heycanlandığım için o an uyandım keşke hiç uyanmasaydım uyuyup aynı rüyayı görmek için çok çabaladım ama olmadı na palım işallah bir daha görürüm ve bu sefer hiç uyanmam…

meraba
eski sevgilimi rüyamda gördüm. beraber bir küçük kasaba gibi bir yere gidiyoruz . orada ailesi yaşıyormuş. babaannesiyle konuşuyorum falan benim ailemde geliyor onlarda tanışıyorlar. annemler göl gibi bİr yerde yıkanıyorlar . gece oluyor ben eski sevgilimle eve dönmek için garaja giderken bana sımsıkı sarılıyor falan . çok saçma bir rüyaydı biliyorum eski sevgilimi hala seviyorum neyse
yardım ederseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir