Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sevgiliyle Uyumak

Rüyada Sevgili ile Uyumak Ne Demek?

Sevgilimle ayrılalı yaklaşık 1.5 ay oldu ve gerçekten ben onu çok seviyorum, sevgilim beni çok üzmüştü, bende kendi ruh sağlığım daha çok kötüye gitmesin diye ondan ayrılmak istedim ve ayrıldım. Her gün rüyalarımda onu görüyorum. Rüyamda yine onu gördüm, onunla dargın bir şekilde onun ailesini ziyarete gittik. Ben annesine yardım ettim, beraber kahvaltı hazırladık ve ev işlerinde annesine yardım ettim.

Orada bir çocuk vardı, kız kardeşinin mi yoksa annesinin mi çocuğu tam hatırlamıyorum onunla ilgileniyordum, sonra o çocuğa sarıldım beraber yattık, uyuduk. Sonra sevgilim de yanımıza geldi hep beraber uyuduk. Bir de rüyada eski sevgilim ile bir kez dahi konuşmadık, hep uzaktan birbirimize kaçamak bakışlar attık, gözlerimizle konuştuk. Bunun anlamı nedir? yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Rüyada Sevgilisiyle Uyuduğunu Görmek Tabiri

Sevgi merhaba, görmüş olduğun rüya klasik bir eski sevgili rüyası olup, onu hala unutamadığını belki de aranızda her şeyin tam olarak bitmediğini anlatmaktadır. Çünkü sevdiği insandan ayrılan kişiler ayrıldıkları insanı sık sık rüyalarında görürler ki bu ayrılığın, onun kaybetmenin acısını gösterir. Bu konuda detaylı açıklama rüyasında eski sevgilisini görmek sayfasında detaylı olarak anlatılmaktadır.

Gördüğün rüyada farklı olarak eski sevgilinle birlikte uyumak eylemi bulunmaktadır ki bu bilinç altında sevdiğin insanla mutlu, güzel bir hayat geçirmek istediği anlatır. Burada eski sevgilinle uyuyorsun ki bu ise onunla yaşam sürmek arzunu simgelemektedir. Bu konuda uyumak rüya tabiri sayfası ilgini çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir