Rüyada Sevimli Fare Görmek

Rüyada sevimli bir fare neye işarettir?

Eşim rüyasında evde gri, küçük sevimli bir fare olduğunu görüyor. Fareyi nasıl yakalayacağımızı filan söylüyor. Problem olarak gösteriyor. Bir poşetin içerisine peynir koyuyorum fare koşarak poşetin içine giriyor ve poşetin ağzını bağlayıp işte böyle diyorum.

Sonra fare kaçıyor. Eşim bu rüyayı ilk önce kendisi yakaladığı şeklinde görüyor. Sonra aynı rüyayı aynı şekilde birkaç gün sonra yine görüyor. Bu sefer fareyi yakalayan benim. Fakat fare küçük sevimli ve gri bir fare her iki rüyada da. Ne anlama geliyor sizce?
Takma isim :Orion
Yaşınız :38
Cinsiyetiniz :erkek
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :mühendis
Ruh haliniz :normal, iyi

Rüyada fare yakalamak yorumu

Orion selam. Eşinizin rüyasının ana teması fare olup, rüyada fare görülmesi, genel olarak korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliğini işaret eder. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Rüyada fare görmek, özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verebilir.

Rüyada fare yakalamak veya bir fareyi yakaladığını görmek yaşamınızda küçük tahrişler, malınıza zarar vermek isteyenler olabileceğini temsil eder. Belki de bunlara biraz göz yummak gerekebilir şeklinde yorumlanır. Lütfen fare rüya tabirleri sayfasını inceleyip, oradaki bilgiler ve içinde bulunduğunuz ruh hali birlikte mesajı tespit ediniz.

Rüyanızda fare yakalamak için peynir kullanmanız belki bir anlam taşıyabilir. Rüyada peynir görülmesi kazancınızda artış, evinizde bereketi işaret eder. Bu rüya büyük ihtimalle kazancınızı artırmak için üzerinizdeki ürkekliği atın mesajı vermektedir. Eşinizle farklı günlerde aynı rüyayı görmeniz rüyanın mesajının güçlü olduğunu gösterir.

“Rüyada Sevimli Fare Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Hüzünlü veda

    Merhaba ruyamda kaynanamla doktora gitmiştik ve kaynanam doktora bogazinda rahatsi oldugunu soyledi doktorda fare olabilir demişti agzini actiginda fareyi gördüm agzonda dolasiyordu anlami nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir