Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sevimli Köpek Görmek

Rüyada sevimli köpek neye delalet eder?

Merhaba, Ben dun gece ruyamda bir kaç kisiyle bir arkadasimin evine gidiyordum ama aslinda biz baska bir yere gidiyorduk sadece gecerken ugradik. Evlerinin kapisini actiklarinda küçük cok sevimli bir köpek geldi iceriden, sasirmistim kopek almalarina. Beyaz bej renklerindeydi kopek. Geldi yanima ben de yere oturdum ona biraz ne kadar sevimli oldugunu soyledim daha sonra da kafasini sevmeye basladim o da tatli tatli gulumsedi. Ben normalde köpekten korkarim ama daha sonra o kopege sarildim o da bana sarildi ve benim uzerime işedi. Ruyam yine yarim kaldi maalesef ama en son isedigi yerlerden sular aktigini ve onlari temizlemeye calistigimi gordugumu hatirliyorum. 18yasindayim, ogrenciyim ve bekarim. Teşekkürler.

Rüyada sevimli bir köpek görmek tabiri

Rüyada köpek görmek, sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Bu rüyalar, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Evde köpek görmek, aile bağlarını simgeler. Sizin ailenize düşkün, iyi bir insan olduğunuzun simgesidir. Bu rüya kendiniz ve aileniz için doğru olanı yapmak konusunda endişe etmenize gerek olmadığını, vereceğiniz karar için başkalarının ne düşündüğünün önemli olmadığını işaret edebilir.

Köpek sevmekbir köpeği sevdiğini görmek, dost ve arkadaşları tarafından çok sevilen biri olduğunuzu, onların sizi görmek için adeta can attıklarını temsil eder.

Rüyanızın en ilginç kısmı bu sevimli köpeğin üzerinize işemesi olup, bir dostunuzdan yardım görmeye işarettir çünkü köpek dost demektir. Bu aynı zamanda beklemediğiniz güzel bir gelişmeye işarettir.

“Rüyada Sevimli Köpek Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda çok sevimli bir köpek gördüm, köpek peşimden koşuyordu yani ben nereye gidersem oraya gidiyordu. Ama koşmuyor sadece yürüyordum köpek de peşimden geliyordu. Köpeği severken elimi ağzına aldı ve elimi ısırdı. Sol elimde bir kızarıklık oldu. Acıdığını hissettim.

Eski sevgilimle beraber arabada gidiyoruz. Bir yerde arabadan iniyoruz ve her yer yemyeşil ve cok guzel, etrafta piknik yapan insanlar var “burası İzmir galiba” diyorum “burada yasayalım” diyorum, sonra iki kopek geliyor yanımıza, baslarını oksayıp gonderiyoruz, etraf cok cok guzeldi, her yer cok duzenliydi. 24, Kadın, Bekar, aşçı yardımcısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir