Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sevinçten Ağlamak

Rüyada sevinçten ağlamak neye delalet eder?

Merhaba, ben rüyamda eski bir arkadaşımı gördüm. Tesadüfen karşılaşmışız. Ama birbirimizi o kadar çok özlemişiz ki sarılıp sevinçten ağlıyoruz. Çok yoğun hissettim bunu. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sevinçten ağladığını görmek yorumu

Gördüğünüz rüya büyük olasılıkla gerçek yaşamınızda karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini işaret etmektedir. Rüyada karşılaştığın eski arkadaş hakkında bilgi yok, bu kişi okul arkadaşı mı? mahalle arkadaşı mı? belli değil. Bu bilgi rüyanın açıklanmasında önemli bir faktördür. Lütfen rüyada arkadaş görmek sayfasını inceleyin.

Bu rüya aynı zamanda korkularınızı ve hayal kırıklıklarınızı üzerinizden atmak, duygusal dengeyi yeniden sağlamak için kullanılan bir yöntem olup geçmişe olan özleminizi de yansıtabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevinçten Ağlamak” için bir yanıt

24 yasında bayanım. nişanlım taksi söförlüğü yapmakta. onu ruyamda once eskıden görüştüklerı bir kızı bir yere bırakıyorken yanı musterısıyken sonrada sinirli sinirli sessizce aglarken gördüm aynı zamanda da aracını kullanıyordu. neyın var dıye soruyorum telaşlı telaşlı bana agrıyan bır yerıne o kızın dokundugunu o yuzden agrıdıgını söyluyordu. yorumlarınz için sımdıden tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir