Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Sevmediğin Biriyle Evlenmek

Rüyada sevmediğin biriyle evlenmek neye işaret eder?

Rüyamda gerçek hayatta  tanıdığım ve beni çok sevdiğini bildiğim (ben onu sevmiyorum, istemiyorum) sevmediğim biriyle evlendiğimidüğünümün olduğunu gördüm, o kadar hüzünlü idim ki, o kadar üzülmüştüm ki, “bu nasıl olur” diye kendi kendimi harap ediyordum, tam bu esnada sanırım üzüntüden ayaklarımda çok fazla kılların büyüdüğünü gördüm.

Onları koparıyorum ama o kadar çok ki, sonra onlar pembe beyaz renklerinde çok büyük halıya dönüşüyorlar, ayağımda sarılı rulo halindeymiş, çıkarıyorum yere seriyorum, kocaman halı oluyor, şaşırıyorum. Lütfen bunu yorumlamakta mahir olan biri yorumlayabilir mi hala etkisinden kurtulamadım, rüyada sevmediğin biriyle evlenmek neye çıkar?

Rüyada sevmediğin biriyle evlenmek nasıl yorumlanır?

Zehra merhaba, rüyanın ana unsurları rüyada  istemediği biriyle evlenmek, vücudunda kıl görmek ve halıdır.

Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Rüyada sevmediğin biriyle evlenmek ise yukarıda yazılan konularda kimi sıkıntılar yaşadığınızı simgeler yani kişinin yaşamında sadakat konusunda bir sorun olduğunu, uyumsuzluk yaşadığını veya bir değişime ayak uyduramadığını gösterir.

Rüyada vücudundaki kılları kesmek haram mala veya helal olmayan ilişkiye işaret eder. Rüyada halı görmek ise yaşamın acı gerçeklerine karşı kendini koruma yolunuzu ifade eder. Halı görülmesi aynı zamanda lüksü, konforu ve zenginliği işaret etmektedir. Pembe halı kişinin ilişkisinde ayağını yere sağlam basmadığını gösterir. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sevmediğin Biriyle Evlenmek” için 3 yanıt

Rüyamda istemediğim bir kişiyle evlendiğimi gördüm. sürekli masraftan kaçmaya çalışıyormuş. ben başından belli zaten istemiyorum diyorum. ve kına gecesiyle düğünü aynı gün yapmaya çalışıyorlarmış. evlenmek istemeyip çok üzülüyorum.

Rüyada sevmediği birinden evlenme teklifi almak
Rüyamda sevmediğim birinin evlenme teklifini kabul ediyorum ama evlilik için alışveriş yaparken yanımda hep sevdiğim kişi oluyor. Artık onunda beni sevdiğini düşünüp pişman oluyorum ama bir şey yapamıyorum sonra kendimi incecik bir balkonda gördüm çok yüksekteydi ama aşağıda en sevdiğim öğretmenin voleybol oynadığını görüyordum.

Ben kızım ve nişanlıyım şu anda. Rüyamda tanıdığımız iyi bir ailenin kızıyla beni evlendirmek istiyor ailem. Ben nasıl olur böyle birşey, ben nişanlıyım ayrıca kız kızla evlenir mi diye pek çok sorular soruyorum. Babam din adamı olarak onaylıyor olur diye. Kız kıza çocuk da olmaz, torun beklemeyin ozaman diyorum kızarak, babam evlatlık edinirsiniz bir sürü çocuk var ailesiz diyor. Birazdan resmi nikahınız kıyılacak hazırlan diyor. Evlenmek istemiyorum diyorum, hem tanımıyorum sevmiyorum bari sevdiğim bi arkadaşım olsaydı diyorum ağlıyorum, nişanlıma ne diyceksiniz sözünüzden nasıl dönceksiniz diyorum ama nafile ailem kararlı zaten ilgilenmiyolar belli ki istemiyolar ama bu aile öyle değil falan diyolar. Odama gidiyorum nişanlımı arıyorum durumu anlatmak için ama sürekli biri geliyor yanıma, evlendirilmek istediğim kızın ailesi rahat bırakmıyor sürekli arıyor mesaj atıyor. Sonra nişanlımı aradım konuşamadan annem geldi içeri, bi şekilde öğrensin diye kapatmadım teli annemle konuşmaya başladım başkasıyla evlenmek istemiyorum kız kıza evlilik olmaz ben nişanlımı seviyorum onunla evlenmek istiyorum diyorum annem beni anlamıyo.. Böyle uyandım sonunu bilmiyorum nişanlım telde öğrendi mi onu da bilmiyorum çok sıkıntılı bir şekilde uyandım hayırlara vesile olur inşallah.. kendi cinsiyle zorla evlendirilmek istenmesini açıklar mısınız çünkü rüyamda henüz evlendirilmedim sadece evlendirmek istiyorlardı. Teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir