Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Sevmek

Rüyada sevmek neyi gösterir?

Rüyada bir şeyi sevmeniz, sevdiğini görmek görülen şey ile tabir olunur ve anneyi sevmek, babayı sevmek, kardeşini sevmek, eşinizi sevmek, arkadaşını sevmek ya da doğayı sevmek, canlıları sevmek, hayvan sevmek, çiçek sevmek gibi özel durumları analiz etmek gerekir. Ancak sevgi hem günlük yaşamın en önemli ve gül duygularından biridir hem de rüyalarda hayırlı şeylere işaret eder.

Rüyada sevilmek ne demektir?

Sevilme duygusu tüm canlıların doğasında var olan çok güçlü bir duygudur. Hem insanlar hemde hayvan ve bitkiler sevilmeye gereksinim duyarlar. Sevgisiz bir yaşam adeta kurak bir çöl gibidir. İnsanın rüyasında sevildiğini görmesi kimin tarafından sevildiği ile yorumlanır.

Rüyada bebek sevmek neyi ifade eder?
Bebek sevmeniz, onu okşamak, bir bebeği sevdiğini görmek gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi ifade edebilir.

Rüyada anneyi sevmek rüya tabiri nedir?
Rüyanızda annenizi severseniz bu çok hayırlı bir rüyadır, çünkü anneler bizi doğurup hayat veren, doyuran, büyüten, koruyan, bize rehberlik edip bizlere yol gösteren yüce varlıklardır. Rüyada anneyi sevdiğinizi görürseniz bu öz değerlerinizin ve öz benliğinizin farkında olduğunuzu ve ondan aldığınız yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğini işaret eder.

Rüyada babayı sevmek rüya yorumu nedir?
Gerçek hayatta sizin varlık sebebinizdir, size yaşam veren bu ulu insanı sevmek yaşamın doğasında vardır ve hep olmalıdır. Rüyanızda babanızı sevdiğini görürseniz bu gerçek yaşamınızda dileklerinin gerçekleşeceğine, bol ve helal kazanca delalet eder.

Rüyada kardeşini sevmek ne anlama gelir?
Rüyanızda kardeşini sevdiğini görmüş olmanız kardeşinizle gerçek yaşamda aranızdaki ilişkinin daha da güzelleşeceğine, ona daha sevgi dolu, daha korumacı yaklaşacağını ve yaşam sevincinizin artacağını gösterir.

Rüyada eşini sevmek ne manaya gelir?
Hoş bir rüyadır, reel yaşamda aranızdaki kimi küçük fikir ayrılıkları veya ertelenmiş sorunları sevgi ve karşılıklı saygıya çözerek mutluluğunuza mutluluk katacağının delaleti şeklinde tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda içinizdeki pozitif yaşam enerjisini eşinize aktarmak için bir şeyler yapmanız gerektiğini hatırlatır, mesela bir buket çiçek alarak ona çok büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz manası taşır. Rüyanın asıl demek istediği, madem ki seviyorsun, sevgini göster manası taşımaktadır.

Rüyada oğlunu sevmek neye delalet eder?
Rüyasında oğlunu sevdiğini görmek, üstünüzdeki negatif duygu ve düşüncelerden uzaklaşıp, bunu ailenize yansıtarak maddi ve manevi yönden daha güzel günlere kavuşmak işaretidir.

Rüyada kızını sevmek neye delalettir?
Rüyalarda kız evladını sevmeniz bir süredir devam eden kimi sıkıntıların sona ermesine işaret olup, yaşamınızın hayal ettiğiniz şekilde yoluna girmesini işaret eder.

Rüyada gelinini sevmek nasıl yorumlanır?
Rüyanızda gelininizi sevdiğini görüyorsanız bu gerçek hayatta onunla ilişkinize güzellikler katacak kimi gelişmeleri, kısmeti ifade eder.

Rüyada damadını sevmek ne göstermektedir?
Rüyanızda damadınızı sevdiğini görürseniz bu önemli bir sezgi gücüne sahip olduğunuzu, bu gücü kullanarak bir çok olumsuzluğu önceden engelleyebileceğinizi, sorunu baştan çözebileceğinizi simgeler.

Rüyada kayın valideyi sevmek manası nedir?
Kaynananı rüyanızda sevdiğinizi görürseniz bu gerçek hayatınızdaki kimi istenmeyen tartışma sonucu gerilen ilişkinizin düzeleceğini, her şeyin yoluna gireceğini haber veren uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada kayın pederi sevmek açıklaması nedir?
Rüyanızda kayınpederi sevdiğini görmeniz yaşanan bir tartışmanın unutulduğunu, ailedeki huzurun ve mutluluğun yeniden istediğiniz hale geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada düşmanını sevmek nasıl tabir edilir?
Rüyanızda düşman birini ya da rakiplerinizden birini sevmek, onu sevdiğini görmek, kişisel gelişim bakımında önemli bir gelişim sağladığınız, olayları artık tüm yönleriyle görmeyi başardığınızı ve bundan sonra çok daha isabetli kararlar verip, başarı ve daha güzel bir aile saadetine kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada doğayı sevmek, canlıları sevmek?
Rüyada Doğa görmek, özgürlük, huzur, restorasyon gösterir. Rüyanızda tabiatı sevmek özgürlük duygularınızda önemli bir iyileşme yaşadığınızı ve bunun huzurunu yaşayarak kendinizi yenilediğinizi ya da yenileceğini temsil eder.

Rüyada hayvan sevmek anlamı ne demektir?
Rüyada bir hayvanı sevmek çok değerli bir rüyadır. Hayvanlar Yüce Allah’ın bizlere emanetleridir. Onları korumak, gözetmek, sevmek bizim asli görevlerimizdendir. Ancak insanın içindeki kötü yön yüzünden bu böyle olmamakta, onları tüm hızıyla yok etmeye devam etmektedir. Rüyada sevdiğiniz hayvanın karakteristiklerine rüya yorumların ancak genel hatlarıyla hayvan sevilmesi mutluluk verici olumlu gelişmeleri işaret eder.

Rüyada çiçek sevmek neyi işaret eder?
Rüyada çiçekler şefkat, merhamet, nezaket, zevk, güzellik, ve kazanç simgesidir. Rüyada çiçek seviyorsanız ya da sevdiğini bir çiçeği görürseniz bu sevgi, sevinç ve mutluluk ifadesi olup, çok sevineceğiniz size mutluluk verici olaylara tabir edilir.

Rüyada sevgiliyi görmek ne demektir?
Rüyada sevgiliyi görmek, sevgili, sevdiğini görmek rüya tabiri, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. Bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamı taşır

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek?
Rüyasında eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Yeni bir ilişkiye başladığınızda eski sevgiliyi rüyada görmek ise eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada sevdiği birini görmek neye yorulur?
Sevdiğiniz birini ( sevgili ve akraba dışında birini, mesela sevdiği öğretmeninin, sevdiği sanatçı gibi ) görürseniz bunun anlamı size huzur ve mutluluk verecek bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada sevmediğin birini görmek nedir?
Bazı rüya yorumcuları bunu hoşlanmadığın, sevmediğin birinin sizi ziyaret edeceğine yorumlarken kimi rüya tabircileri ise sevmediğin biri ile karşılaşıp canının sıkılacağına işaret eder demektedir.

“Rüyada Sevmek” için 6 yanıt

Sevgili yaren,
Senin sevgili, sevdiğin kişiyle uğraşmaktan ziyade derslerin ve kişisel gelişiminle ilgilenmen gereklidir. Bu konuları annenle konuşabilmelisin. İnan büyük faydasını göreceksin. Anneler çocukların gerçek dostu, arkadaşıdır. Hoşçakal.

Ben 13 yaşındayım … Rüyamda hoşlandığım çocuğu gordum bana seni sevmiyorum dedi… ne anlama geliyor ?

Gulsahh,
İnan bana yaşın bu konularda kafa yormak için henüz çok çok küçük. Önünde upuzun bir yaşam var. Şimdi eğitimine odaklanmalı, sonra bu konulara zaman ayırmalısın.

Merhaba, ben Yaren. 16 yaşındayım.Rüyamda yeni bir canlı türünü sevdiğimi, kucağıma alıp oynadığımı gördüm. Küçük, şirin bir şeydi. Bu ne anlama geliyor?

Merhaba bende aynı rüyayı gördüm ben mehmet 16 yaşındayım. Gerçekten çok güzel bir rüyaydı bilinmeyen bi hayvan vardı sincapa benziyordu gerçi ama çok tatlıydı kucağıma alıp seviyordum sonra benle konuştu onu okşadım sevdim sonra gömleğimde cep olduğunu gördüm oraya koydum e dışarı çıktım beraber gezdik gerisini hatırlamıyorum ama çok güzeldi rüya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir