Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şeytan Çıkarmak

Rüyada şeytan çıkarmak neye işaret eder?

Rüyamda kuzenlerimle birlikte amcamın taşınmış oldukları eski evindeydik. Yanımızda bir tanede hoca dediğimiz bir yaşlı adam vardı. Güzel bir sarışın kız, şeytan çıkarmak için oraya gelmişti. Bende yaşlı adama yardım etmek için yan odaya geçtim. Tavanda sanki sihirli bir delik gibi bir yer açmıştık. Biz o delikten içeri girince başka bir boyuta geçtik.

O boyutta başka bir eve girdik ama bu sefer yaşlı adam kadın olmuştu. 3-4 tane kedi vardı, kadın kızla ilgileniyordu bende kedilerle ilgileniyorum, kedilerin bir şey almasını engellemeye çalışıyordum ama sonunda aldılar. Ben kedinin boğazını kestim sonrada midesini kesip aldım, kedinin midesi göz gibi bir şeydi. O delikten tekrar geçip aynı yere geri geldik.

Yaslı adamın içine şeytan girmişti, nur yüzlü adamın gözleri simsiyah olmuş, kıyafetleri parçalanmıştı, “sen beni kestin” dedi. Elinde uzun bir bıçakla beni kovaladı. Uzun merdivenler vardı, oradan indim, bir tane kapı var yüzüne kapatınca bıçak önüme düştü, “bıçağı alsam da zaten bu yine canlanıp öldürür beni” dedim kaçmaya devam ettim. Karanlıktı, ormana saklandım, tam önümden geçti, benim orada olduğuma şüphelendi ben uyandım.

Rüyada şeytan çıkardığını görmek neye yorumlanır?

Merve selam, eline sağlık rüyayı bütün detaylarıyla uzun uzun anlatmışsın ancak en önemli bilgi olan yaşını, işini, ruh halini yazmamışsın. Bu durumda sadece genel bilgi verilebilir. Görmüş olduğun rüya yaşamındaki tüm dengelerin alt üst olduğunu, sağlıklı düşünemediğini simgelemektedir.

Rüyada sarışın birini görmek hayattan zevk almak ve hayatı dolu dolu yaşamak için biraz daha hızlı atak olmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada şeytan çıkarmak hayatınızda yolunda gitmeyen kimi şeylere artık bir son vermek için bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini ve bunun aslında sizin elinizde olduğunu simgeler. Rüyada başkasının şeytan çıkardığını ya da şeytan çıkarıldığını görmek ise kaybettiğinizi dengeyi yeniden kurmak için birinin size yardım edeceğini temsil eder.

Rüyada boyut değiştirmek, yaşamınızda ruhunuz ile vücudunuz arasında bir uyumsuzluk olduğunu, iki arasındaki ahengin bozulduğunu ifade eder. Bakınız rüyada başka boyuta geçmek sayfası.

“Rüyada Şeytan Çıkarmak” için 2 yanıt

rüyamda tanımadığım bir evde teyzem ve onun kızı küçük kuzenim, annem ve kardeşim ile birlikteydik içeride herkes bir yerlere kaçışıp şeytanın insan kılığına girip eve girdiğini ve bize zarar vermek istediğini söylüyordu. Ben kendi kardeşimi korumaya çalışırken teyzemin kızını gördüm ayağına altın renginde küpeler saplanmış , onları çıkardım ayak tırnağına iğne saplanmıştı artık bakamadım ama çok korktum şeytan bi ara yaklaştı kadın kılığında ağzı büyük sonra değişti çok etkilendim sizce tabiri nedir.. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir