Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada şeytan görmek neye delalettir?

Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşabilmek için doğru olmayan, haksız, kötü yolları veya metotları denemenin size faydadan çok zarar getireceğini bilmeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda sizi doğru yoldan çıkarmaya çalışan kişiler olabileceğini ve ister onun dediklerini yapmak isterse yaptıklarını yapıp onun yolundan gitmekten sakınmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada şeytan olmak, kendisinin şeytan olduğunu görmek bir manevi boşluk içinde olduğunuzu, çevrenizdekileri aşağılamak, onları toplum önünde küçük düşürmekten zevk almak, kişinin ayıbı açıklamak gibi çok kötü huylarınız olduğunu işaret eder. İçine şeytan girdiğini görmekte benzer anlamlar taşır ve yaptığınız kötülüklere artık bir son vermeniz gerektiğine işaret eder. İçine şeytan girmiş birini ya da birisinin içine şeytan girdiğini görmek çevrenizde manevi sıkıntıları olan, inancı zayıf birinden uzak durmak gerektiğini, bu kişiden zarar görebileceğinizi ifade eder.

Rüyada şeytana dönüşmek rüya sahibinin reel hayatta manevi bakımdan yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu gösterir, kişinin manevi bir boşluğa düştüğünü, çevresindekileri aşağılamak, onları toplum önünde küçük düşürmekten zevk almak, kişinin ayıbı açıklamak gibi çok kötü huylara yöneldiğini işaret eder. Rüyada şeytana dönüşen birini görmek rüyayı gören kişinin çevresinde manevi sorunları olan, inancı zayıf birisinden uzak durması gerektiğini, bu kişiden zarar görebileceğinizi ifade eder.

Rüyada şeytan çıkarmak hayatınızda yolunda gitmeyen kimi şeylere artık bir son vermek için bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini ve bunun aslında sizin elinizde olduğunu simgeler. Rüyada başkasının şeytan çıkardığını ya da şeytan çıkarıldığını görmek ise kaybettiğinizi dengeyi yeniden kurmak için birinin size yardım edeceğini temsil eder.

Rüyada şeytandan korkmak, şeytandan korktuğunu görmek çevrenizde bulunan iki yüzlü, kıskanç, kötü kalpli kişiler olduğunu ve onların size endişe verdiklerini ifade eder.

Rüyada şeytanla kavga etmek, şeytan ile kavga ettiğini görmek etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyenlerle olması gerektiği gibi mücadele etmediğinizi, rakiplerinize fırsat verdiğinizi ifade eder. Şeytanla kavga eden birini görmek rüyayı gören kişinin çevresinde doğru yolu arayan biri olduğunu ve sizin rehberliğinize ihtiyacı olduğunu gösterir. Şeytan kovmak, şeytanı kovduğunu görmek güçlü inancınız sayesinde tüm bela ve musibetlerden uzak durabildiğine işarettir. Rüyada şeytan öldürmek, şeytanı öldürdüğünü görmek kendinizi bir olay karşısında güçsüz ve aciz hissettiğinizi ancak bir gelişme sonucu üzerinizdeki bu duygulardan kurtulacağınızı ifade eder. Rüyada şeytanı mağlup etmek, kimi tehlikeleri, zorlukları ve kötülükleri aşmak için yeteri kadar güce sahip olduğunuza yorumlanır.

Rüyada şeytanla konuşmak, şeytan ile konuştuğunu görmek yalancı ve dost görünüşlü bir düşmanla karşılaşmaya delalettir. Rüyada şeytana bir şey vermek, şeytana bir şey verdiğini görmek düşmana kötülük yapma şansı vermeye delalet eder. Şeytandan bir şey almak, şeytandan bir şey aldığını görmek sizi çekemeyen rakiplerinizden bir zarar göreceğinizi belirtir.

Rüyada şeytanı öpmek, şeytanı öptüğünü görmek iç dünyanızda büyük bir kaos yaşadığınızı, inanç ve duygularınızı sorguladığını, kendinize derhal bir çeki düzen vermezseniz sonunuzun çok kötü olacağının ifadesidir. Rüyada şeytan tarafından öpülmek, şeytanın öptüğünü görmek harama el uzattığınızı, haram yollardan bir kazanç sağladığınızı simgeler.

Rüyada şeytanla evlenmek, şeytan ile evlendiğini görmek en hayırsız rüyaların başında gelenlerdendir ve gerçek yaşamınızda büyük bir manevi çöküntü içinde olduğunuzu gösterir. Bir karşı geliş, isyan ya da inançlarında şüphe gösterir. Rüyada şeytanla ilişkiye girmek, şeytan ile yakınlaştığını görmek en berbat rüyalardan biridir ve gerçek yaşamanızda faiz yediğinizi ya da ahlaken kötü veya dinen günah sayılan bir amel işlediğinizi simgeler.

Rüyada şeytandan kaçmak, şeytandan kaçtığını, şeytanın kendisini kovaladığını görmek yakınınızdaki hilekar, haris, din düşmanı birine işaret eder. Rüyada şeytanın kendisini düşürüp aklını gidererek saralı yaptığını görse, o kimse faiz yer. eğer şeytanın kedisine dokunduğunu gören, o kimsenin ailesine iftira eden ve yoldan çıkarmaya çalışan bir düşmana işarettir. Rüyada şeytanın kendisinden uzaklaştığını görmek rüyayı gören kişinin iyileşmesine ve servete erişmesine işarettir.

Rüyada şeytanla konuşmak, şeytan ile konuştuğunu görmek rüyayı gören kimse düşmanlarından birisiyle gizlice konuşur ve salih kişilerin kahir ve helakında onlara yardımda bulunur.

“Rüyada Şeytan Görmek” için 4 yanıt

Ruyamda kardesim tum aileye seytanin gelecegini haber veriyor kardesim ben ve babaannem evde otururken surekli terliyoruz bn kardesime surekli korkmamasi gerektigini soyluyorum bize birseyler yaklasmaya basliyor sonra da uyandim

Ben rüyamda erkek kardeşimin içine girmiş bir şeytan gördüm ailem onu kardeşim olarak görüyordu ama ben onun gözüne baktıkça önce simsiyah sonrada kırmızılaşıyırdu besmele çektim dua ettim ama o sadece güldü yerinden bile kıpramadı sonra ben korkudan ağladım ve o da ağladı ben anneme o sevinçten ağlıyo diyorum ama annem bana inanmıyo çok hızlı hareket ediyordu bir anda mutfağa geçti ve birşeyler yemeye başladı ve ben o anda uyandım gerçekten bu rüyanın anlamı nedir

Rüyamda arkadaslarla salonda otuyorduk sonra bastonlu yaslı bir teyzenin önümüzden geçtiğini gördüm ben teyzenin elini öpmeye gidiyorum diyip ayağa kalkınca arkadaslar dur yapma diyip benimle dalga geçti sonra ben kalkıp yaslı teyzenin elini öpecekken teyzenin yanındaki takım elbileseli genç dur napıyorsun dedi bende teyzeyi ben dün görmüstüm elini öpecem diyip elini öpüyorum teyzenin yüzük parmağı üzerinde seytanın mızrağının ucu seklinde dövme vardı elini öpüyorum teyze sen beni hatırladın mı dün seni görmüstüm elini öpecem demistim diyorum teyzede kulağıma hatırladım hatta simdi neler olacağını söylim mi diyor birazdan merdivenden yukarı çıkacaz yukarıda kolumu tutacaksın diyor nasıl yani diyorum sonra istemeden havalanıp merdivenlerden yukarı çıkıyorum sonra teyze nerede diye bakarken birisi arkama dokunuyor burdayım diyor genç bir çocuk seni kandırdım diyerek gülüyor oynuyor bende küfür edip vurmaya baslıyorum kafamı çevirince yanımda sandalyede abimin oturduğunu görüyorum çocukta abimin yanına sandalyeye oturuyor lütfen acil olarak rüyamı yorumlarmısınız.

Ben seytanla beraber olduğumu gordum ama ben de mutluydum oda, sonra ise iste elime baktim yuzuk var meger onla evlenmisim ruyamda ve suan sanki birisi beni takip ediyormus gibi hissediyorum nedense.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir