Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Şeytan İle Evlendiğini Görmek

Rüyada şeytan ile evlendiğini görmek neye delalet eder?

Merhaba ben Alibek, Turkmenistanliyim. Su an 16 yasindayim yarin 17 yasim dolacak insallah. 3-4 gün önce bir rüya gördüm. Rüyamda 1 sinif arkadaşım ve tanımadığım 2 arkadasla daga geziye gidiyoruz. Daga geldigimiz anda orada bir koy var. *not: rüyamda 20’den yukari yasdaydim. Ve dag başladığı an kar var. Dagin bittiği yerde kar yok. Neyse tamam arkadaslarla biz daga cikiyoruz ama soguk degil oralar. Ve bizim onumuzde bir genc kız cikiyor.

O kız: “Ben burada magaranin içinde yasiyorum” der. Tamam neyse magaraya vardık içeride 2 çocuk var. Ben soruyorum: “Cocuklariniz mi?” Kiz: “Hayir ben onlar yetim olduğu için kendime aldim, cocukluk diye.” diyor. Neyse bir gece uyuyup kalkdik magarada, sabah kalksam yanımdaki tanımadığım bir arkadaş kaybolmus. “Nerda ol?” diye kızdan sordum. “Yuruyuse cikicam diye gitmisdi”dedi.

Ondan sonra onu hiç gormedim, galiba kayip olmus. Sonra tam biz koye indik orada çok az insan yasiyordu. Yine aksam geldi ve ben o magaradaki kızı sevmeye basladim. Ve bilmem bir anda opusduk ve evlendik orada ama nasil hızlı oldu ben bile anlamadim. Ve sabah bakdim yanımda gelen sinif arkadaşım yarali, eli yüzü yaralidi. Ben hemen yardım etmek için koye indim kimse yok. Geriye geldim sinif arkadaşım yok. Korkdum. Bir baktiim o kız. Yanina vardim,
“Neler oluyor?” dedim.

Hic bir şey demeden beni itekledi ve ayagimi yaraladi, kaçmak istiyorum çok zor geliyor bana yurumek. Sonunda biraz kostum dagin bittiği yerde geldigimiz araba vardi. Anahtarlari bulana kadar o kız geldi ve bana gulerek elini uzatdi. Eli uzandigi yerden biraz alta doğru daha uzamaya baskadi. Sanki eli plastikdi. Ve yüzü plastik gibi enegi *(agzinin alti) çok çok az alta kaydi.

Aman anlatmak için kelimeler yetmiyor. Hemen orada bir Fatiha okudum, kızın eli – yüzü kaymasi durdu. Kizin Yuzunun renki demir rengi gibiydi yani Silver renk. Ve Peygember efendimiz Salallahu aleyhi vesselemin ismini bir kac kez tekrarladim. Kiz durdugu yerden bir nokta gibi kuculmeye basladi ve BUM kayboldu.

Ben biraz korkarak magaraya ciktim ve o 2 kucuk cocuklara baktim ve: “Siz artık benim cocuklarimsiniz” -dedim ve arabaya goturdum. Sonra uyandim. Ruya sonunda hiç bir arkadaslarim yokdu, hepsi olmus kaybolmusdu. Ama ruyamdaki kız şeytan gibi korkunc birisiydi, ben onu şeytan diyorum, çünkü şeytan anlatildigi gibi çok korkunc birisine donusdu. Galiba seytandi. Belki biraz sıkıcı olmusdur ama lutfen rüya yorumu bekliyorum?

Rüyada şeytanla evlenmek nasıl yorumlanır?

Alibek Merhaba, gördüğün rüya ilk bakışta çok kötü anlam taşımaktadır ve rüyada şeytanla evlenmek , şeytan ile evlendiğini görmek en hayırsız rüyaların başında gelenlerdendir ve gerçek yaşamınızda büyük bir manevi çöküntü içinde olduğunuzu gösterir. Bir karşı geliş, isyan ya da inançlarında şüphe gösterir. Rüyada şeytanı öpmek, şeytanı öptüğünü görmek iç dünyanızda büyük bir kaos yaşadığınızı, inanç ve duygularınızı sorguladığını, kendinize derhal bir çeki düzen vermezseniz sonunuzun çok kötü olacağının ifadesidir.

Ancak yaşının çok genç olması, benzetmelerde bir hata yapmış olma ihtimalini göz önüne alarak o kızın şeytan olmadığını umuyorum ve olmadığına inanıyorum. Neden dersen, rüyadan anladığım kadarıyla inancı güçlü birisin, “Hemen orada bir Fatiha okudum”, “Peygember efendimiz Salallahu aleyhi vesselemin ismini bir kac kez tekrarladim.” diyorsun, bunlar senin sağlam inancın olduğunu gösterir ve yukarıda yazılı yorumu geçersiz kılar. Her şeye karşılık rüyan yine de can sıkıcı ve Yüce Allah!a sığınıp, ona dua edip, ondan yardım isteyerek bu kaygılarından uzak durabilirsin.

“Rüyada Şeytan İle Evlendiğini Görmek” için 2 yanıt

Tesekkur ederim. Yine buna benzer ruya gorursem gonderirim insallah. Cok cok tesekkur ederim

Merhaba ben fatih 21 yaşındayım. Rüya başladığında kendimi kovulmuş şeytanın yanına sürülmüş olarak gördüm. Ateşten bir başı ve içten yanan boynuzlarıyla geldi ilk gördüğümde ürperdim ama sonra nedense korkmadım. Biraz vakit geçince yüzünü tam göremediğim bir kız süretine büründü ve o an nefsime hakim olamayıp evlendik Bi anda sanki kör olmuştu gözlerim gafletten. İlişki dahi yaşadığımızı gördüm ama hiçbir şey yaşamadım. Sabah kalktığımda da normaldim(cünüp değildim). Rüya çok garipti bunun yorumunu yaparsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir