Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şeytan Kovduğunu Görmek

Rüyada şeytan kovmak ne demektir?

Merhaba size erkek arkadaşımın gördüğü rüyayı aynen anlatıyorum. Bir yerdeyim, birden göğsüm yarılıyordu, böyle oymuşcasına etrafı kabuk bağlamıştı, ateşte yanmış kül olmuş gibi bir hali vardı. Sonra göğsümden içeri bakıyordum, içerisi alev alev yanıyordu, alevin bir kısmı küllenmişti, sönmüş ateşi vardı ama ortasında yanan bir ateş vardı. Sonra birden bir yere gittim şeytan karşıma çıktı, kocaman büyük kapkara ateş halinde.

Bana “sana benim dediğimi yap demedim mi” diyordu. Ama öyle çok korktum ki o korkuyla yere yığıldım. O anda sanki Adem(a.s) mi görüyordum yoksa hissediyor muydum hatırlamıyorum. Sonra yerdeyken “rabbim beni kurtar beni” diyordum. Sonra bir ses geliyordu, ayet soyluyordu bana, bende bağıra bağıra o ayeti söylüyordum bir daha, şeytan gidiyordu sonrasında uyandım.

Ayeti tam hatırlamıyorum ama sonu “yevme yekumul hisap” di sanki. İnternetten baktım ayet bu “Rabbenağfirlî ve li vâlideyye ve lil mü’minîne yevme yekûmul hisâb.” Anlamı: İbrahim suresi, ayet 41- “Ey Rabbimiz! Herkesin hesaba çekileceği günde beni, ana-babamı ve müminleri bağışla.

Rüyada şeytan kovduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Bu değerli rüyayı yazdığınız için teşekkür ederim. Sanki rüyanın yorumu da rüyanın içinde saklı gibi görünmekte.

Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşabilmek için yaptığınız kötülüklere artık bir son vermeniz gerektiğine işaret eder. Şeytanla konuşmak, şeytan ile konuştuğunu görmek yalancı ve dost görünüşlü bir düşmanla karşılaşmaya delalettir. Şeytan kovmak, şeytanı kovduğunu görmek güçlü inancınız sayesinde tüm bela ve musibetlerden uzak durabildiğine işarettir. Rüyada şeytanın kendisinden uzaklaştığını görmek rüyayı gören kişinin iyileşmesine ve servete erişmesine işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şeytan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şeytan Kovduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşını şeytan kılığında görmek ve şeytanı kovmak
Rüyamda geniş bahçeli villa gibi bir evde tektim, kapı çaldı, kapıyı açtığım lise sınıf arkadaşım olan eskiden beni seven bir erkek arkadaşımı gördüm. Erkek arkadaşım görünümlü şeytanmış o, bende içeri almıyorum, sonra balkon kapısından girmeye çalışırken ben “Allah birdir, büyüktür ve ben ona inanıyorum, sen kimsin” gibi sözler söylüyorum, o sırada bir kadın beni koruyor ve onu savuşturdu, sonrasında şeytan eve giremedi ve uyandım, bunun anlamını öğrenebilir miyim? 26, Kadın, Evli, Çalışıyor, huzurlu

Pınar merhaba, Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamak için rüyada şeytan görmek sayfasını okumanı rica ediyorum, orada tüm bilgiler yer almaktadır. Rüyan hakkında ekleyeceğim şey ise hayatında bir kadının dualarıyla hep yanında olması ve seni korumasıdır. Bu kadının kıymetini bilmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir