Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şeytani Güç Görmek

Rüyada şeytani güç görmek neye çıkar?

Merhaba. 29 yaşında dul bir çocuklu bir bayanım. Ruh halim iyi ve hayatımdan çok memnunum. Dengem ancak aşağıda anlatacağım rüya benzerlerini gördüğümde bozuluyor. Bu rüyayı ben dün gördüm ve inanın ruh halim bozuldu ve hala etkisindeyim. Eğer yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda peşimden kovalayan, vücudumu zapt etmeye çalışan, göremediğim bir şeytani güç vardı. İnsanların bedenlerine girip bana ulaşmaya çalışıyor, bazen ulaşıyordu ve etrafa zarar veriyor. Ben onu bedenimden çıkartmak için sürekli onunla dövüşme halindeydim. Etrafa zarar verdiğinde bir polis ekibi geliyor ve beni suçluyor, ben yapmadığımı izah edemiyorum, çünkü suçlayacak insan göremiyorum etrafımda. Sonra bir şişman çingene kadının bedenine giriyor ve ben ona diyorum ki “şimdi bu kadının içine mi girdin, kadın mısın erkek misin nesin ? Bence erkeksin” diye söylüyorum. Bana cevap vermiyor. Sürekli kaçmaya çalışıyorum ve bu şeytani gücü hissediyordum ama göremiyordum. Rüyamın sonunda kaçmaya çalışırken anneme diyorum ki “şuan ben gidiyorum, beni bir süre göremeyeceksin her ne duyarsan benim için sakin inanma, doğru değildir” ve orada uyanıyorum. Şöyle de bir detay mevcut, rüyamda benim ama farklı bir kişi gibiyim, ben ben değilim ama benim. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, dengem bozuldu. Teşekkür ederim.

Rüyada şeytani güç görmek yorumu

Değerli okurum, burada en önemli husu bu veya benzer rüyaları tekrar tekrar görmenizdir ki bu durum bu rüyaların önemli bir mesaj taşıdığını ya da sizin bu mesajları anlamadığınızı temsil eder. Bir büyüğünüz olarak sizden bir psikolog desteği alarak konuyu tam olarak çözümlemenizdir, lütfen bu tavsiyeme uyun.

Rüyalarınız temel olarak gerçek hayatınızda bir kişinin, bir durumun ya da bazı şartların sizin yaşamınızı etkilemek istediğini, sizin hayatınızı kontrol etmek istediğini simgelemekte sizin de buna izin vermediğinizi ancak sorunu tam olarak nasıl çözeceğinizi bilemediğinizi anlatmaktadır. Kaygısız, korkusuz, mutlu bir yeni yıl dilerim.

“Rüyada Şeytani Güç Görmek” için bir yanıt

Bir kız var ama tanımıyorum, ailesiyle ilgili sorunları var ama evlendiği adamın ailesiyle ilgili benimle konuşurken gelecekle ilgili bilgiler öğrenmek istiyordu ve şeytandan bilgi alacaktı, seccade gibi ama geniş zifiri karanlık namaz kılar gibi kılıyor ama dağa farklı kılma şekli sonra kıldıktan sonra geldi benimle konuştu artık istediğim oldu gelecekle ilgili sorunlarımı bilgilerimi aldım ama bu acıya dayanmak için dişini sıkacaksın sonra öyle deyip gitti, film falan izliyorum, bir anda aklıma geldi bende sadece geleceği görmek için o geniş zifiri karanlık seccadenin başına gidiyorum, kılmaya başlayacakken sanki beni bir anda bir şey çarptı yıldırım düşer hani çarpar böyle sert bir şey bana çarpıp o yolda itekledi ve ben o korkudan uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir