Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şeytanın Kızının Kılığına Girdiğini Görmek

Rüyada şeytanın kızının kılığına girmesi neye çıkar?

Öncelikle merhabalar. Rüyamda küçük kızımın kılığına girmiş bir şeytan görüm. Yani rüyamda ben şeytan olarak adlandırdım onu, olay tam olarak şöyle.

Gecenin bir yarısı mutfaktayım, camdan dışarıya bakıyorum, geçtiği yer yakın ama çok uzaktan geçiyor gibi görünen ufak tefek flu gibi bir kadın geçip gidiyor ama bambaşka ufacık. Neyse ben korkup koşarak yatağıma gidiyorum, az sonra yatağımda uyku halinde üzerime sırnaşan kızım görünüyor. Diğer odaya bakıyorum kızım uyuyor, bağırarak “bu yanımdaki de kim” diyorum, besmele çekiyorum defalarca tuhaf bir yüz şekliyle ortadan kayboluyor. Evdekiler uyanıyor, anlatmak için koşup babamın yanına gidiyorum,  oda uyuyor. Tam o sırada tekrar yanımda beliriyor ve yavaş yavaş üzerime geliyor. Ayetel kürsi ile onu yok etmeye çalışıyorum, defalarca okumama rağmen her defasında duayı karıştırıyorum ve aniden uyanıyorum. 25, Kadın, evli, ev hanimi sosyolog.

Rüyada şeytanın kızının kılığına girdiğini görmek yorumu

Rüyada şeytanın kızının kılığına girdiğini görmekSevgili kardeşim, ben şeytanın da meleklerin de insanın içinde olduğunu düşünüyorum ve hangisi galip gelirse insanın o yönde davranışlar sergilediğini kabul ediyorum. Günümüzde şeytan tabiatlı insanların tüm dünyada çığ gibi çoğaldıklarına inanıyorum. Şeytan karakterli insanların çoğalması doğal olarak dürüst ve temiz insanları her geçen gün daha da olumsuz etkilemekte. İşin ilginç yanı bu şeytan karakterli, beyninin kıvrımlarında şeytanın tüm özelliklerini taşıyan bu insanlar kendilerini çok da iyi gizleyebilmektedir. Ancak ne kadar gizlerlerse gizlesinler onların negatif enerjisinden onları tanımak, hissetmek mümkündür ve sizde bunları hisseden kişilerden birisiniz ki rüyalarınıza kadar ulaşmaktalar.

Rüyanız temel olarak sizi doğru yoldan çıkarmaya çalışan kişiler olabileceğini ve ister onların dediklerini yapmak, isterse yaptıklarını yapıp onların yolundan gitmekten sakınmak gerektiğini temsil ederken aynı zamanda yakınlarınızda manevi sıkıntıları olan, inancı zayıf birinden uzak durmak gerektiğini, bu kişiden zarar görebileceğinizi ifade etmektedir.

“Rüyada Şeytanın Kızının Kılığına Girdiğini Görmek” için bir yanıt

Selamün Aleyküm. Rüyamda şeytan diyebileceğim güçlü birinden kaçmaya çalışırken yeşillikler içinde bir mezarın içine girip oradan kaçmaya çalışırken korkunç sesler ve güçlü bir rüzgarla mezarlıktan çıkartılıyorum ve düşmanla karşı karşıya kalıp kılıçlarımızı çekiyoruz. İkimizin kılıcı da ışık gibi parlaktı. Ve onun karşısına geçip savaşmaya başlıyorum. yeneceğimden de eminim. Bana rüyamın anlamını söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir