Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şeytanla İlişkiye Girmek

Rüyada şeytanla ilişkiye girmek ne demektir?

İlk öncelikle iyi günler dilerim. Rüyada şeytan çok güzel bir kadın olarak bana göründü ve ben onun şeytan olduğunu bildiğim halde onunla münasebete girmek istiyorum, onu münasebete ben çağırıyorum ve onunla birlikte oluyorum.

Bu sırada duvardaki saat gözüme çarpıyor ve akşam namazı vaktinin yaklaştığını görüyorum, namazı kaçıracağımı hissediyorum, ( bu arada beş vakit namaz kılan biriyim bunun rüyaya katkısı olurum bilmem sizin takdiriniz). Nereye baktıysam bu rüyaya bir çözüm bulamadım, iyi midir kötü müdür bilemiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi günler dilerim. 29 yaşında evli erkeğim.

Rüyada şeytanla ilişkiye girmek neye yorulur?

Rüyada şeytan ile yakınlaştığını görmek, en berbat rüyalardan biridir ve gerçek yaşamanızda faiz yediğinizi ya da ahlaken kötü veya dinen günah sayılan bir amel işlediğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şeytan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şeytanla İlişkiye Girmek” için 4 yanıt

Rüyamda şeytan bana sahip olmak istiyordu, göğsüme bıçak gibi elini sokuyordu ama ben fatiha duasını okudukça hiçbir şey olmuyordu bana daha çok kızıp yine batırıyordu ama ben yine okuyordum o şekilde uyandım ama hiçbir şey olmadı bana.ne olduğunu açıklarsaniz çok sevinirim şimdiden tsk.

Rüyamda biz kendi evimizin odasındayız yanımızda yaşlı bir kaç kadın var, yan tarafta da yan komşunun odası ama arada duvar yok, onlarda yaşlı bir çift gelmiş ona hoş geldin diyorlar, bende onları kendi odamdan izliyorum. Sonra benim odamdaki yaşlı kadının biri bir erkekle birlikte oluyor. 43, Kadın, bekar, muhasebeci.

Rüyada yaşlı kadın görmek uyanık hayatta üstündeki yüklerin gelecekte kendilerini yıkacağı, çok yoracağı yahut o yükleri taşıyamayacağı korkusu taşıdığını simgeler. Rüyanın devamında olan şeyler aslında aslında sizin gerçek hayatta cinsel konulardaki ihtiyaçlarınızı, arzularınızı, merak ettiğiniz kimi konular olduğunu ya da cinsel yoğun duygular taşıdığınız bir dönem yaşamakta olduğunuzu temsil etmektedir.

Ruyamda şeytan ile aynı yataktaydim cinsel iliskiye girecektik seytan oldugunu anladim bunun yanils oldugunu biliyodum seytani kovdum ruyadan uyaninca bende biraz korkmustum çok merak ediyorum ben uyurken abdesliydim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir