Rüyada Şeytanla Uğraştığını Görmek

Rüyada şeytanla uğraştığını görmek neye işarettir?

Merhaba rüyamda şeytan benimle uğraşıyordu, ilk başta görünmezdi. Yasin okuyacağım zaman kapı çaldı bir arkadaşım geldi, olanları anlattım, “yasin okuyacağım sende oku” dedim, oda “yok, benim Güllü yasin kitabım” yok zaten dedi. Ben odaya gidip ona da kitap getirdim eline verdim. O an göz bebekleri yok oldu gözlerinin akı vardi.

Ben yüksek sesle yasin okumaya başladım sonra mekan değişiverdi. Annemin odasında yatakta annem ile yatarken konuşuyorduk ben korktuğumu anlatıyordum. Yatak kaymaya başladı. Annem ses çıkarmıyordu ben dua ediyordum. Sonra benim korkum geçti ve yataktan kalktım şeytana bağırmaya dua okumaya başladım. Sonra odaya ablam geldi ablama da olanları anlatırken uyandım. Rüya gerçek gibiydi hissettim korkuyu resmen. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada şeytanla uğraştığını görmek neye yorulur?

Sinem merhaba,

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda, etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyenlerle olması gerektiği gibi mücadele etmediğinizi, rakiplerinize fırsat verdiğinizi ifade etmektedir. Bakınız rüyada şeytan görmek sayfası.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. şeytan görmek dedi ki:

  Rüyada şeytanla karşılaşmak
  Rüyamda iki gündür şeytan görüyorum fakat bu geceki çok korkunçtu ve çirkin suratlıydı, benimle konuştu bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum. Ben dua okudum bana yaklaşmasın diye besmele çektim, o yüzden bana yaklaşamadı, yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 2. müride dedi ki:

  Merhabalar, Rüyamda halk oyunları gösterisi var. Kırmızı elbiseler giymiş kadınlar oyun sergiliyor. Ben de sahnede yatıyorum kalkmak için güç bulamıyorum kendimde, hatta gösteriyi devlet adamları bile izliyormuş ama kendisini görmedim. Gösteride arkadan daha büyük gözüken yine kırmızı kıyafetli bir kadın çıkıyor. Ben gösterinin ilüminatiyi anlattığını anlıyorum ve son çıkanın da şeytanı simgelediğini biliyorum içim ürperiyor. sahneden kalkmak için uğraşıyorum ama takatim yok.gösterinin bir parçasıymışım meğer. O şeytan simgesi üzerime basıp geçiyor. Yorumlarsanız sevinirim Şimdiden teşekkürler.

  • Admin dedi ki:

   Müride selam, gördüğün rüya gerçek hayatta kendini daha iyi veya daha doğru ifade etmek istediğini gösterirken aynı zamanda fazla konuşmak ya da gereksiz konuşmak gibi hatalı bir davranış tarzı nedeniyle kendini anlatmakta sıkıntı yaşadığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*