Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sezaryen Görmek

Rüyada sezaryen görmek nedir?

Ben 16 yaşında öğrenci bir kızım fakat rüyamda hamile olduğumu gördüm. Sonra doğum anı geldi, doğumum sezaryen idi ve zorluydu, bebeği elime aldığımda ölü olduğunu söylediler ama kemik falan göstermediler benim yaşım daha küçük ne anlama gelir?

Rüyada sezaryen olmak yorumu

Rüyada sezaryen görmek, iyi bir rüyadır ve sıkıntıdan kurtulmayı, rahatlamayı simgeler.

Rüyada sezaryen olmak, sezaryen ile bebek doğurmak, gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sıkıntının sona ereceğini müjdeler. Rüyada sezaryen olan birisini, sezaryenle bebek doğuran birini görmek, mutlu, sevinçli bir konu hakkında bir araya gelmeyi ifade eder. Bu bir nişan, düğün gibi bir kutlama töreni olabildiği gibi bir toplantıyı da işaret edebilir.

“Rüyada Sezaryen Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sezaryen ile bebek doğurmak
Rüyamda hamileymişim ve sezaryene aldılar beni, sonra her şey bittikten sonra bebeğimi gördüm, ablam bebeğimi kucağına aldı, seviyordu onu, bilmiyorum ne anlama geliyor, söylerseniz sevinirim.

Ben 1, 5 yıllık evliyim çocuğum yok ben sürekli rüyamda çocuğum olduğunu görüyorum. Beni bu rüyam çok etkiledi. Rüyamda eşimle bir yere gidecez arabaya birşey koymam lazım ama oğlum bırakmıyor ağlıyor kucağımdan inmiyor bende onu bırakmadım rüyamda eşime sen eşyaları arabaya koy çocuk bırakmıyor diyorum. Sizin yorumunuz ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir