Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sezaryen İle Bebek Sahibi Olmak

Rüyada sezaryen ile bebek sahibi olmak neye çıkar?

Rüyamda hala 18 yaşındayım, hamilelik dönemimi görmedim ama sezaryen ile bir bebek sahibi olmuşum. Bebeğime annem bakıyor. Ben gece eğlenmeye falan çıkıyorum. Sürekli bebeğimden bahsediyorum. İlgisiz bencil bir kocam varmış ama rüyada bile adını bilmiyorum cep numarası yok. Onunla bebek sahibi olduğum halde şu an ilgi duyduğum kişiye ilgi duyuyorum hala. Yemek yeme yeri ararken hamama girmiş oluyorum. Çıkmaya çalışırken sıcak suya düşüyorum. Havluyla gece dışarıda evime dönmeye çalışıyorum.

Rüyam hatırladığım kadarıyla bu kadar. Annelik duygusunu bir nebzede olsa anladığımı düşünüyorum. Uyandım ve hala değişik bir ruh hali içindeyim. Anlamaya çalisiyorum. Yardımınıza çok ihtiyacım var ve yardımcı olacağınıza eminim. İyi günler. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada sezaryenle bebek sahibi olmak tabiri

Beyza merhaba, Rüyadaki ana unsurlar; hamile kalmak, sezaryen ile bir bebek sahibi olmak, ilgisi koca, bebeğe annenin bakması, eğlenceye gitmek, hamam girmek, sıcak suya düşmek, havluyla eve dönmek olarak sıralanabilir ki bunlar arasında anlam birliği yok, bu durum sizin gerçek hayatınızda bazı sebeplerle kafanızın çok karışık olduğunu, berrak düşünemediğini, olayları birbirine karıştırdığını gösterir. Rüyanın asıl mesajı “bu kafa karışıklığından bir an çıkmanın çareleri bulun” demektedir. Unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada hamile olduğunu görmek önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada sezaryen ile bebek doğurmak gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sıkıntının sona ereceğini müjdeler. Rüyada hamama girmek sıkıntılarından kurtulmak için çaba sarf ettiğinizi simgeler, hamamda yıkanırsa bunların yakında biteceğini işaret ederken yıkandığını görmezseniz bunların bir süre daha devam edeceğini temsil eder.

“Rüyada Sezaryen İle Bebek Sahibi Olmak” için bir yanıt

Gerçekte 7 aylık hamileyim. Rüyamda sezaryen doğum yapacağım için beni hazırlıyorlar. Doktor “sen 38 haftalik gebeydin demi” diyor bende “hayır 30 haftalik” diyorum “ne olacak şimdi” diyorum “olsun nasıl olsa seni doğuma hazırladık” diyor. Sonra annemi görüyorum. Bu arada başımda beyaz bir havlu sarılı. 32, Kadın, evli, ev hanimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir